Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XGD3 problém s vypalováním


Kovik10

Otázka

Dobrý den, pokoušel jsem se vypalovat fifu 14, 2krát, ale nikdy jsem to nerozjel. Jednou Disc is not supported, pak Disc is unreadable. Poprvé jsem to omylem neprojížděl přes abgx360, tak chápu proč nefunguje. Podruhé jsem však projížděl (ne vše mi svítí zeleně, nevadí to? Iso je Region free a já nastavil PAL, mám to tak nechat a nebo neurčit?)[ATTACH=CONFIG]23432[/ATTACH]

Pak jsem vypaloval podle návodu iHas Extreme Burner fw (použil jsem Imgburn (verze 2.5.7.0.), layer break jsem nastavil na 2133520, verify jsem vypnul, Force hyper tuning, Online hyper tuning atd. vše jsem umožnil, OPC history jsem také vyčistil, perform OPC jsme zaškrtl, enable burn proof zaškrtnuté nemám...) Jen jsem po vypálení nepoužíval Kprobe 2, použil jsem to až po vložení do mechaniky výsledek u 1.:post-51881-14687170766446_thumb.jpg doufám, že zde není chyba... Hru jsem po vypálení kontroloval v abgx360, pro disk kde je hláška disc is unreadable: [ATTACH=CONFIG]23433[/ATTACH]pro disk kde je disc is not supported: [ATTACH=CONFIG]23434[/ATTACH].Hra se načítá a pak vyhodí chybovou hlášku...Dvd používám verbatim 003, pálím rychlostí 4x, flash LT+3.0, vypalovačku iHas 124 B, DB 2.0.16537.0.

. Možná, že jsem udělal někde chybu, fakt nevím, nemáte nějakou radu?

Díky moc....

Upraveno uživatelem Kovik10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu