Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Links 2 na Slimu nenačte stránky


N3o21

Otázka

Úspěšně jsem si nedavno odemknul Slim na instalaci aplikací, a nainstaloval si webový prohlížeč Links 2.

Spustit jde... Ale jakmile se připojím přes WiFi, a chci načíst stránku, vyskočí chybová hláška Linksu "Host not found". Aplikace tedy tak nějak nekomunikuje s vnějším internetem.

Někde na zahraničním fóru to řešili nastavením DHCP na WiFi routeru, pak prý Links funguje. Bohužel, doma na routeru se mi zasekává DHCP, a tak mám IP, bránu a DNS servery nastavené v PSP "natvrdo".

Nejde nějak donutit Links spolupracovat? Docela mně deptá, že nefunguje, a standartní prohlížeč zase neumí čeké fonty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Je to už staré téma,ale nevidím důvod proč zakládat nové téma. Mám úplně stejný problém, zkoušel sem přenastavit AP a bez výsledku. Nevyřešil už někdo tenhle problém ?

Edit: vyřešeno, mrknul sem ještě na to a problém je v tom, že links funguje jen s nastavení routerem DHCP, jak píše kolega nahoře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu