Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

BETA verze ISO loaderu na fw 2.71!!!


Gladiator

Recommended Posts

pokud rozjedes na fw 2.71 emulovany fw 1.5 nic ti nebrani v tom si do PSP nandat normalni devhook treba ten co je tady na forku (odkaz najdete v Pro Zacatecniky) devhook 0.45 with all fixies.. a pak muzete vsechno co mi muzeme uz skoro pul roku..

z emulovaneho fw 1.5 naemulujte pres devhook 0.45 fw 2.71 a pujdou vam vsechna isa..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 76
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No podařilo se mi spustit ten devhook, ale je to pěknej vojeb, protože ten Hen se spustí jednou za sto let. A jak v tom devhooku naemuluju tu 1.50?
Momentalne nemam moznost to ozkouset (nefunguji mi USB) ale predpokladam ze je to same jako normalni devhook takze UMD select das treba UMD disc

UMD mount das UMD disc

firmware das 1.50 a zbytek nech jak je a dej start..pokud chcete normalni devhook co mame my s fw 1.5 tak si stahnete ten co je v Pro Zacatecniky a pak ho normalne pustte v tom emulovanym 1.5 fw a budete moct hrat vsechny ISO hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady to mate prelozeny:)

Toto je jen beta, tak to je experimentální, jestliže to nenačte iso nestěžují si, že toto je jen krok ve správném směru pro budoucí vydání.

- Umístit iso pojmenovaný “umd.iso” v PSP/ISO složka

- Umístit “Trumd” v PSP/hra / složka

- provozovat Darka Alexs Homebrew Enabler

- odstartovat TrUmd 2.71 beta

- čekat a sledovat to =)

Toto se nedotýká blesku ale jestliže něco zkazí se s vaším PSP neobviňují mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady sem to prelozil.)

- Umístit iso pojmenovaný “umd.iso” v PSP/ISO složka

- Umístit “Trumd” v PSP/hra / složka

- provozovat Darka Alexs Homebrew Enabler

- odstartovat TrUmd 2.71 beta

- čekat a sledovat to =)

Toto se nedotýká blesku ale jestliže něco zkazí se s vaším PSP neobviňují mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Momentalne nemam moznost to ozkouset (nefunguji mi USB) ale predpokladam ze je to same jako normalni devhook takze UMD select das treba UMD disc

UMD mount das UMD disc

firmware das 1.50 a zbytek nech jak je a dej start..pokud chcete normalni devhook co mame my s fw 1.5 tak si stahnete ten co je v Pro Zacatecniky a pak ho normalne pustte v tom emulovanym 1.5 fw a budete moct hrat vsechny ISO hry

No to se mi nějak nedaří, když dam start tak mam akorát černou obrazovku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokusim se napsat strucnej navod....velkej dik patri Gladiatorovi!!!

stahnete si tenhle pack http://www.psp-hacks.com/file/821 v tom je vsechno

po zkopirovanim toho packu na kartu staci vlizt v menu do photo a otevrit slozku henc...cekejte co se stane, bud se vam psp vypne,tudiz znova :) nebo se vam objevi modra obrazovka a vrati se to do menu...pak v GAME puste devhook pro 2.71 naemulujte fw 1.5 (pozor O je ok)...psp se restartne a nabehne do fw 1.5...nejdriv vam hodi chybovou hlasku, ale ty si nevsimejte a jenom odkliknete ;)...dale spustte nejakej ten loader v 1.5...me nefunguje devhook 0.46, proto sem pouzil daxziso, pres to to jde krasne...;)

Celkove se tahle procedura da stihnout docela rychle a "pokazi" se tak jednou z peti pokusu..udajne to priblizne po 15-ti minutach zamrzne, ale to se me este nestalo...zatim....

jeste jednou dik Gladiatorovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si diky tomu poustim na te 1,5 Ir shell v pohode..ale kdyz jsem dal devhook ten co tam byl 0,46 a nastavil ho jak ma byt podle navodu..i jinak tak je chvili cerna obr. a potom se psp vypne tak jsem stahl ten daxziso a ten dela uplne to same :-( nemam moc her na vyber jelikoz muzu tak do 150 Mb tak jsem zkousel PILOT NI NAROU! FLYING ALL STARS mozna to je tou hrou nevim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokusim se napsat strucnej navod....velkej dik patri Gladiatorovi!!!

stahnete si tenhle pack http://www.psp-hacks.com/file/821 v tom je vsechno

po zkopirovanim toho packu na kartu staci vlizt v menu do photo a otevrit slozku henc...cekejte co se stane, bud se vam psp vypne,tudiz znova :) nebo se vam objevi modra obrazovka a vrati se to do menu...pak v GAME puste devhook pro 2.71 naemulujte fw 1.5 (pozor O je ok)...psp se restartne a nabehne do fw 1.5...nejdriv vam hodi chybovou hlasku, ale ty si nevsimejte a jenom odkliknete ;)...dale spustte nejakej ten loader v 1.5...me nefunguje devhook 0.46, proto sem pouzil daxziso, pres to to jde krasne...;)

Celkove se tahle procedura da stihnout docela rychle a "pokazi" se tak jednou z peti pokusu..udajne to priblizne po 15-ti minutach zamrzne, ale to se me este nestalo...zatim....

jeste jednou dik Gladiatorovi

za malo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si diky tomu poustim na te 1,5 Ir shell v pohode..ale kdyz jsem dal devhook ten co tam byl 0,46 a nastavil ho jak ma byt podle navodu..i jinak tak je chvili cerna obr. a potom se psp vypne tak jsem stahl ten daxziso a ten dela uplne to same :-( nemam moc her na vyber jelikoz muzu tak do 150 Mb tak jsem zkousel PILOT NI NAROU! FLYING ALL STARS mozna to je tou hrou nevim..

me devhook nesel kvuli tomu ze sem nemel vsechny slozky....a nemoh sem je sehnat...pres daxziso jdou jen nektery hry..me treba jde Most Wanted..tady mas kdyztak link:

http://rapidshare.de/files/33426819/NFSMWCUSTOM.nfs.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja si diky tomu poustim na te 1,5 Ir shell v pohode..ale kdyz jsem dal devhook ten co tam byl 0,46 a nastavil ho jak ma byt podle navodu..i jinak tak je chvili cerna obr. a potom se psp vypne tak jsem stahl ten daxziso a ten dela uplne to same :-( nemam moc her na vyber jelikoz muzu tak do 150 Mb tak jsem zkousel PILOT NI NAROU! FLYING ALL STARS mozna to je tou hrou nevim..

me devhook nesel kvuli tomu ze sem nemel vsechny slozky....a nemoh sem je sehnat...pres daxziso jdou jen nektery hry..me treba jde Most Wanted..tady mas kdyztak link:

http://rapidshare.de/files/33426819/NFSMWCUSTOM.nfs.rar

Super dik moc zkusim zitra a uvidim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...kdyztak vam hodim moje Devhook dumpy. je tam fw 1.5 i 2.71 ma to 55MB staci jen rozbalit a prehrat na memory sticku slozku DH tou moji slozkou...

hey to by bylo skvely!! jak si psal do "pro zacatecniky" tak to sem uz zkousel a nic...pokazdy se me vypne psp kdyz chci emulovat 2.71...

yo a jak tady bylo receno...vubec nemusite emulovat 1.5, jde to spustit rovnou v devhooku z 2.71...takze se to uz skoro vyrovna 1.5...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu