Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sdílení digitálních her


wopiczak

Otázka

Situace je tontokrát stejná jako na ps4, aspon sem to tak pochopil teda,) Když doma na své konzoli stáhnete na primární účet hru, budou si ji moci zahrát i ostatní členové rodiny na svém účtu. . Když se na svůj účet přihlásíte na kamarádově konzoli Xbox One, budete mít ke svým hrám přístup. Tak že tady je možnost se na digitalni hry složit, jeden koupi a stahne do sve konzole na primarni ucet, dalsi se pak na ten učet přihlasí u sebe a hrajou oba. Nevíte někdo kolik muže bejt na jednom xku primarnich učtu? připadne pokud muze byt jen jeden , jestli je nejaky problem s deaktivaci? jinak receno zkousel to uz nekdo v praxi? Pokud sem napsal nejakou blbost,nevahejte me opravit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takže tedy jestli to chápu dobře, je to stejné jak u ps? = koupím si s kamarádem jednu hru a každý ji může hrát na své konzoli a na svém vlastním účtu? Tudíž to jde rozdělit mezi 2? Jsem z toho také teď dost zmatený, díky

Ps: zákaz prodeje bazarovek teda zrušili a nebude to problém že?

Předem díky, stále se rozhoduji mezi X one a ps4 ale ještě nějaký ten půlrok né - li více počkám. U xone mě více lákají exkluzivity, ale zase na ps3 jsem šíleně spokojený s ps+ kde za svůj peníz dostanu za rok plno skvělých her, to už je pokud se nemýlím u x360 také, ale přece jenom je toho méně než na ps3 (tuším). U xone snad ještě k xlive nedali nic je to tak?

Upraveno uživatelem Misi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže tedy jestli to chápu dobře, je to stejné jak u ps? = koupím si s kamarádem jednu hru a každý ji může hrát na své konzoli a na svém vlastním účtu? Tudíž to jde rozdělit mezi 2? Jsem z toho také teď dost zmatený, díky

Ps: zákaz prodeje bazarovek teda zrušili a nebude to problém že?

Předem díky, stále se rozhoduji mezi X one a ps4 ale ještě nějaký ten půlrok né - li více počkám. U xone mě více lákají exkluzivity, ale zase na ps3 jsem šíleně spokojený s ps+ kde za svůj peníz dostanu za rok plno skvělých her, to už je pokud se nemýlím u x360 také, ale přece jenom je toho méně než na ps3 (tuším). U xone snad ještě k xlive nedali nic je to tak?

Edit: tak jsem již pochopil situaci i na ps4 i xone, tak se omlouvám za nepochopení.. Bohužel se tedy situace z ps3 neopakuje ani na ps4 ani na xone :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže tedy jestli to chápu dobře, je to stejné jak u ps? = koupím si s kamarádem jednu hru a každý ji může hrát na své konzoli a na svém vlastním účtu? Tudíž to jde rozdělit mezi 2? Jsem z toho také teď dost zmatený, díky

Ps: zákaz prodeje bazarovek teda zrušili a nebude to problém že?

Předem díky, stále se rozhoduji mezi X one a ps4 ale ještě nějaký ten půlrok né - li více počkám. U xone mě více lákají exkluzivity, ale zase na ps3 jsem šíleně spokojený s ps+ kde za svůj peníz dostanu za rok plno skvělých her, to už je pokud se nemýlím u x360 také, ale přece jenom je toho méně než na ps3 (tuším). U xone snad ještě k xlive nedali nic je to tak?

ne na svem uctu, ale na tom uctu na kterym byla hra koupena,precti si to jeste jednou,, v principu to ale vijde nastejno, hra bude aktivni na dvou konzolich najednou...

1. bude ta na ktery si to koupil a ucet je tam nastavenej jako primarni ( na tydle konzoli se uz muze prihlasit kdokoliv, pod jakymkoliv uctem, a bude mit pristup ke vsem hram a sluzbam (gold atd..)

2. konzole bude ta na kterou se nalogujes pod uctem na kterym ta hra byla koupena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jasně moc děkuju, takže vlastně budu moct koupit napůl hru, ale pokud budu ten, kterej to koupil tak to budu moct hrát na jakémkoli účtu té konzole a pokud budu ten 2. Tak to budu muset hrát z účtu, z kterého byla hra koupena = nebudu ji moct hrát na svém účtu tudíž žádné achievementy na mém účtu (což je mi v celku jedno).

Moc děkuju za vysvětlení. Je to tedy skoro stejné jako na ps4 kromě toho, že u ps4 je to možné hrát na klidně více konzolích, nicméně ne zároveň

Edit: takže předpokládám, že ten kdo bude kupovat ze své konzole třeba zaplatí o něco více než ten ten kdo to nemůže hrát na svém vlastním účtu (alespoň tak to lidi dělají v ps foru :) )

Upraveno uživatelem Misi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je to tedy skoro stejné jako na ps4 kromě toho, že u ps4 je to možné hrát na klidně více konzolích, nicméně ne zároveň

)

včem že je to jiny??? stejne jak na ps4 se s tim muzes prihlasit na ktereukoliv konzoli, zadnej rozdil v tom nevidim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu