Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 5


Tommy33

Recommended Posts

Dekuji...ja na to koukam na tel.a vypada to cajk...Jinak by jsme si mohli zaregistrovat i zavodni cislo...Zavodni auta cisla maji tak by jsme mohli i mi..???

zajímavá myšlenka. ale založím speciální vlákno jen pro ten "turnaj" už jsem to udělal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám problém. Při připojování do Lobby mi to hlásí Unable to join session. Přitom při testu multiplayeru v nastavení Xboxu je všechno v pořádku. NAT open.Online hraní na ps3 i ps4 funguje perfektně. Kde muže být problém?

EDIT: Problém vyřešen.Stačilo v routeru zapnout ipsec.[emoji3]

Upraveno uživatelem zdenek_t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemohl by jste mi někdo poradit? Mám problém s nákupem tuningu / upgradu. Vyberu si ten, který chci koupit, odkliknu, ale když se podávám, jak mi to auto změní, kolik dostanu navíc koní, zrychlení,.... tak místo toho, aby bylo auto B 600 tak je A 602 třeba. nevíte někdo, čím to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tak už taky pařím :D :D ...šel sem na ten web pro oděmny..a dostal iba 300k :( ale aj těch dobrejch

tento měsíc dávají .... 30.000 FM4 / 30.000 FH / 300.000 FM5 / 300.000FH2

+9 sem dostal pár aut :D :D ...je jhustý tam vidět DriveAvatary jak závodíte proti mě ... (resp koho mám v kámoších) dyžtak : Tommmmy33 kdyby někdo chtěl .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už taky pařím :D :D ...šel sem na ten web pro oděmny..a dostal iba 300k :( ale aj těch dobrejch

tento měsíc dávají .... 30.000 FM4 / 30.000 FH / 300.000 FM5 / 300.000FH2

+9 sem dostal pár aut :D :D ...je jhustý tam vidět DriveAvatary jak závodíte proti mě ... (resp koho mám v kámoších) dyžtak : Tommmmy33 kdyby někdo chtěl .)

odmeny dostavas podle urovne tveho Tier

cim vyssi level, tim vetsi odmena

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu