Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 5


Tommy33

Recommended Posts

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky bych zajezdil, ale musim natrenovat ty novy trate. Z ty Long Beach nebo jak se to jmenuje propadam zachvatum vzteku. Doufam, ze nechcete jezdit na 100kol :-D nema me kdo vystridat.

2:ace666: Horizont taky nehraju, akorat si clovek "kurvi" styl a pak hrat F5 je utrpeni nez to sedne zase zpatky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych řekl pravdu tak já jezdím forzu od 3 dílu a nemůžu na forzu dopustit :) Jezdím všechno jak okruhy tak jiné věci auta jsou moje :) No je pravda že jsem trošičku propadl driftu přiznávám :D

Jinak určitě bych rád zajezdil tak se nejěk můžem dohodnout :) Ale chce to více lidí :)\

Jinak taky přikládám nějaké má díla a kdo chce tak a youtubku natáčím s forzy videjka tak se můžete mrknout :)

post-46391-14687180814972_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooo jooo, ještě si to stihl večer koukám, když sem ti o tom říkal :D :D ...abyses nepochlubil :-P

fotky hezké !!! uznávám :D

Kdyby se nás dalo víc, mohli bychom spolu všici zajezdit ... Packy by to mohl zorganizovat a dát třeba všici Virusa :D to mě baví víc jak okruhy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele a jak se vam dari v mp? Me teda vubec.... Co jsem zjistil tak mp je jenom o tuningu a to je vse... Jsem z toho docela zklamanej,protoze ja se tuningu tolik nevenuju a v mp nemam sanci... Docela blby ze tam nejsou zavody aut bez tuningu nebo napr. jen s jednim druhem auta,taky mi chybi moznost vytvoreni soukromeho OPEN lobby,ne jen pro friends atd.atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já multák hrál iba s Packysem, ale skončil sem dycky poslední, krom Virusu :D ... jinak máte pravdu že je to těžší ...ale co Vám/Nám brání se do toho tuningu pustit taky?? ... nerozumím tomu ?? ok, je to jedno, mohu něco nastavit a hned otestovat...tak se to naučil každej ne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono je hlavně na prd, to, že spousta lidí opravdu udělá z třídy C třeba S ... a je to problém. Když např. se pojede muscle cars závod s vozy od roku 60 do roku 70 tak pak najednou tam vlítne borec, co má S třídu na mustangu... to je na prd. O tom to přeci není. Takže by jsme si museli udělat svá pravidla a hrát spolu. Pokud by nás bylo víc, není problém udělat webovky kde by se udělali třeba cupy či tak... Je to vše o domluvě a chuti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli vám někdo ujíždí už od startu, tak je to proto že používá spojku. Což je jak v realu. Je jednoduché se to naučit mačkat.

Jinak České webovky na Forzu jsou již řadu let, proto scháním lidi co teď Forzu 5 jezdí vážně, aby se zas začalo jezdit v České komunitě..turnaje, závody, časovky atd

Co se týče Project Cars, tak ten by měl vyjít v březnu, ale už to rok posouvají, takže kdo ví jestli to vůbec vyjde :D Hru prodala společnost co jí vyvíjela Namcu, tak hlavně aby z toho nebyla arkáda pro holky, jako řada závodních her od Namca.

Forze Zdar a Vám Všem taky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nepovidej, ja pouzivam taky spojku a vubec to na tom nezalezi takze tva rada je o nicem... Je to jen o tom tuningu,ne o spojce,bohuzel. Zdar

Jinak komunity ohledne Forzy je hodne... Napr. i lidi z czech console racing poradaji zavody ale jeste jsem s nima nejel ... Zatim [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka Tuningu je snad ve Forze jasná ne, kdo nemá vytuněno vozí v zádu lampičku. Kdo neumí pořádně vůz naladit, muže si nastavení stahnou. Pak je tu také otázka spojky a rozdílu v jízdě bez ní, což někteří možná neví, tak proto jsem o tom psal, a ty hned vyletíš jak papírovej čertík :D

Co se týče czech console racing a nebo web console racing z které pocházím já http://www.webconsoleracing.cz/, nebo http://forza.hrajto.com/tak tam se už skoro rok nejezdí, protože se Forza jezdila na X-360 a řada lidí novou konzoli nemá, proto bych rád dal zas do kupy pár českých milovníků Forzy a obnovil tradici závodů.

Zdar a klid

Upraveno uživatelem ace666 cz
změna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka Tuningu je snad ve Forze jasná ne, kdo nemá vytuněno vozí v zádu lampičku. Kdo neumí pořádně vůz naladit, muže si nastavení stahnou. Pak je tu také otázka spojky a rozdílu v jízdě bez ní, což někteří možná neví, tak proto jsem o tom psal, a ty hned vyletíš jak papírovej čertík :D

Co se týče czech console racing a nebo web console racing z které pocházím já http://www.webconsoleracing.cz/, nebo http://forza.hrajto.com/tak tam se už skoro rok nejezdí, protože se Forza jezdila na X-360 a řada lidí novou konzoli nemá, proto bych rád dal zas do kupy pár českých milovníků Forzy a obnovil tradici závodů.

Zdar a klid

Ale ja nevyletel [emoji1] asi to blbe vyznelo... Kazdopadne to ze hned po startu spoluhraci vyleti a ujedou neni zalezitost spojky preci... Pokud se teda budeme bavit o ty rovince tak automat si tam ty kvalty vzdycky hodi rychleji,takze spojka je v tomhle pripade spis minus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu