Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza 5


Tommy33

Recommended Posts

No tak spojka ti moc nepomže tu nijak nezrychlíš, ale co uděláš je že motor budeš víc vytáčet tím pádem soupeři udeješ. Jezdím jak ze spojkou tak bez ní a rozdíl nepoznám. Co se týče tuningu tak je to inviduální jak pro každé auto tak trať ale není to nic složitého. Ty řídy co tu někdo psal je taky kravina jako že někdo si vytuní z C do S je je to lepší než S které je v serii je to blbost protože auto typu C není přizpůsobelé na tu rychlost a výkon tím pádem auto lítá a nedrží na silnici.

Další věc je že sice tu píšete že by jste si zajezdili, ale nikdo nenapíše kdy nebo co jezdí. Když někdo konzoli zapne jednou za tejden tak nemá cenu nic domlouvat a bavit se tu o něčem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hele ale co jsem koukal tak hodne lidi ma auta vytuneny treba z D do A a vsem to natrou nehorazne,takze na tom neco bude...

Ja bych si zajezdil... Nejradsi mam tridy B a A .... Preferuju aspon trochu cistej jizdni styl a ne Destruction derby.... Klidne si me pridejte a ja si rad zahraju [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

packys2 : ty s tou spojkou zlobíš :D, 30 let jsem řidič z povolání, tak vím o čem mluvím a ve Forze to platí logicky taky.

Jsou nové Rivals kde jsem jel Lagunu Secu s Cadillacem, setup na auto přesně pro tyto Rivals si stahni v loading manager a do tabullky zadej Mazda Laguna Seca, kde jsou pak 2 tunning. Zkus se bez spojky muj čas překonat, když to dokážeš, máš u mě panáka :party:

a na stránky na českou Forzu jsem ti dal taky odkaz http://www.webconsoleracing.cz/

Upraveno uživatelem ace666 cz
změna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D Já tu spojku až zas tak moc neřeším beru to podle mě kdy jsem byl na okruhu pomaleší ze spojkou protože na to někdy zapomenu a auto tam hodí rychlost bez ní takže pro mě je to ztráta. :) No já jsem řidič asi 3 měsíce tak to nemám co tu psát :D Ale jak říkám hodně často driftuji kdy spojka je k ničemu :) Ale na okruhy so to může hodit :)

Tak kdo je pro aby se dnes dal nějaký čas a dalo se pár koleček ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2packys: koukej kdo je online a hraje forzu, a pak mu posli pozvanku ke hre. To je asi nejjednodussi zpusob. Headset nutnosti, lepe se domlouva. Jo kvalt bez spojky to je krasnej zvuk :-D Ja dneska musel misto Forzy hrat s juniorem aspon chvilku Lego, aby se nereklo...

Jo dneska cca 20:00 a dal by to slo.

Upraveno uživatelem honzAK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auta jsou ve Forze v základu relativně dobře poskládané. Když se jezdí některé závody bez tuningu pro všechny stejné podmínky, tak mají relativně šanci i ti, kteří nejsou tuninkovými experty. Samoz. záleží na dohodě. Vždy jsem to střídali, jednou šampík s tuningem, pak zas bez tuningu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu