Jump to content
  • 0

Doporučte hry na PS3


skrblik007
 Share

Question

Tenhle topic tu určitě již mnohokrát byl (fórum jsem neprocházel), ale mám trochu specifický požadavek.

Nejprve fakta: Býval jsem celkem velký pařan, ale teď už hraju hry jen sporadicky, nikdy jsem nevlastnil PS3 (ani jinou konzoli), jen párkrát jsem na něm něco hrál u kamarádů a tak podobně, ale jsem zkrátka takřka nedotčen / nepopsaný list. Teď na sklonku jeho funkčního období (nebo jak to nazvat) se mi naskytla příležitost si PS3 tak na dva měsíce půjčit. No a já bych si rád vyzkoušel a zapařil ty největší pecky, které kdy na PS3 vyšly. A díky obchodu JRC (a jeho důmyslnému systému nákup-výměna-výměna-výkup) mám možnost si půjčit větší množství nových i starších her za rozumnou cenu.

Snažil jsem se hledat na netu po různých databázích, pročítal jsem různé roční bilance, topky a recenze a vylezl mi z toho následující seznam (tučně zvýrazněné si chci zahrát určitě): Beyond: Two Souls, Heavy Rain, The Last of Us, Mass Effect 2 a 3, Call of Duty 4 (některé nebo všechny díly) a 5, Uncharted 2 a 3, GTA 5, Tomb Raider, Dead Space, Crysis 2.

Máte nějaké další tipy? Mám některou z výše uvedených vyškrtnout? Vyplatí se výše uvedené hrát i bez multiplayeru (viz níže)?

A jen takový dotaz mimo - ovlivní nějak nefukčnost online passu singleplayer (trofeje jsou mi ukradené, jde mi o to, jestli půjdou hry spustit)?

Zajímají mě:

1) Hry s dobrým příběhem (jako Beyond, Heavy Rain, TLoU).

2) Celkově poutavé a chytlavé hry (klidně s pitomým příběhem) nabité akcí / napětím / dobrodružstvím, zkrátka epickými pasážemi (jako Tomb Raider, GTA 5).

3) Jelikož hry budu mít jen krátce (jednou dohraju a vyměním / prodám) a budou to bazarové hry (čili online passy nebudou pravděpodobně funkční), chci výhradně hry s dobrým singleplayerem. Pokud je nějaká z top her založená na multiplayeru, bohužel to jde mimo mě.

Moc mě nelákají: sportovní, závodní, RPG a bojové hry

Díky za vaše tipy, rady a připomínky!

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Díky všem za tipy! Ten PS3 mi půjčuje příbuzný (který, ač ho vlastní, na něm také moc nehraje), takže snad nebude problém si výpůjčku prodloužit. :) Navíc tam jsou kromě víkendů a dlouhých zimních večerů jarňáky, takže snad zvládnu vyzkoušet vše, co bych chtěl.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy