Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Žádám o pomoc zkušenější xboxáky, prosím ? Pro vás je to hračka.


MoH1

Otázka

Jak jsem nedávno psal, mám problém s tím, že vypálím hru a strčím ji do xboxu, ale ona vyhodí okýnko xbox 360 a čte disk jakoby film. Koupil jsem z bazaru. DS:2.0.12625.0, FW: to nějak nevím. Xbox je původem z Ameriky. Takže počítám s tím, že můžu hrát jen RF, NTSC.

Funguji mi tam hry co byly k tomu(vypalenky),Tomb Raider,Far Cry 2 CoD 5, Army of Two. Vypaluju na DVD+R DL, rychlostí 2,4x v IMGBURN. Prolezl jsem všechny možný fóra, pracoval s ABGX, po té jsem zkoušel XBOX 360 Patcher, dohnal jsem to tak daleko, že jsem zkoušeli ten aktivační disk s čínskejma nápisama, stáhl jsem několik her, 10 dvd v háji ;). Pakliže nikdo neporadí budu nucenej koupit prostě normální xbox, kupovat originálky a tenhle vyhodit někam do popelnice. Prosím opravdu jsem se snažil sám, tak mi někdo z vás borců pomožte ;) :). Předem díky! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu