Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Sluchátka


Coffee CZ

Otázka

Ahoj,

Mám docela závažný problém ohledně sluchátek. Sluchátka mám Razer Chimaera (http://www.agen.cz/sluchatka-bezdratova-sluchatka/5961282-razer-chimaera-bezdratove) a potřeboval bych je zapojit do PS4.. Na netu jsem našel několik diskuzí, kde se to probíralo a většinou se shodovaly názory, že by to fungovat mělo(většinou tedy pro PS3, rozdíl by ale být neměl ani v PS4). Koupil jsem tedy kabel Audio Digital <-> jack 3,5mm a nic. Nevíte, co by mi mohlo pomoct? Njesem si ani přesně jistej jestli nastavení v PS4 mám správně, ale přepnul jsem pro digital out a zaškrtnul AAC(protože 5.1 zvuk nemám), takže už fakt nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 89
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ve skutečnosti žádná sluchátka pro PS od Sony 7.1 nejsou. jde pouze o reklamní tahák. nejmodernější zvuk 7.1 za "pouhých" 2500,- je vysněná pohádka. Téhle ceně se rovnají kvalitnější stereo(2.0) sluchátka, víc ani tuk.

Upraveno uživatelem Coffee CZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ja pulse nemam. Ale mam puvodni 7.1 headset co byl pro ps3 a v porovnani stimhle hraje o hodne lip. A co jsem koukal na vide na YouTube a teke cet nejake porovnavacky tak ma lepsi zvuk jak pulse. A taky lepsi vydrz na baterku kolem 8hodin.co pulse nema. Takze tak. Atake super sedi na hlave, a zvuk je proste bomba. Aj ten virtuální surround je hoodne lepsi. Cet jsem ze je to kuli lepsimu umístění repraku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak sluchátka byla vyreklamována( myšleny Razer Chimaery, kvůli kterým tento topic vznikl) a nečekaně Alza vrátila peníze už ted. Ikdyž si myslím, že prodavač, který se choval dost nezkušeně a ohrabaně to dost zkonil :D Nakonec to Alza vysvětlila tak, že sluchátka prej už jednou vrácena byla a že došlo k záměně.

Řeším ted ale jiný problém: Máte někdo zkušenosti s reproduktory k hraní? Rád bych zkusil zase něco nového a reproduktory jsou určitě pohodlnější než velká sluchátka na hlavu, která po 2 hodinách hraní tlačí.

Zatím se mi nejvíc zamlouvají tyhle Geniusky http://www.alza.cz/reproduktory-genius-home-theater-sw-hf-5-1-6000-d94165.htm

Vejš bych s cenou už moc nešel, nechci do toho hned ze začátku rvát majlant, takže budu rád, když mi někdo k tomu něco napíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem ale psal, že chci zkusit zase něco nového. Věřím, že ty sluchátka jsou fajn, ale reproduktory mě vždycky lákaly a ted bych chtěl nějaké zkusit. A co se týče propojení s PS4, všechno jde. Také jsem propojil Razer Chimaera s PS4 i přesto že sluchátka jsou výraběná pouze pro PC a X360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No hlavně by ti ty repráky byly ÚPLNĚ k ničemu, nemají v sobě dekodér, takže by jsi to napojoval zase jak? Z DS4 ? Pokud repro, tak zesilovač, když zesilovač tak pasivní repro ;) Pokud to chceš levněji tak příp. domací kino. Mám BD domácí kino Sony a neměnil bych, na Bravia Sync je spoleh :) i když Bravia Sync mají i jejich zesilovače... jo a to kino má např. režim kalibrace, kde si rozmístíš bedny a do místa kde nejčastěji sedíš postavíš takový mikrofón, on ti změří útlumy, vzdálenosti (přesnost 5 cm), úhel repra..

každopádně by ti aktivní repro soustava byla k ničemu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu