Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

wii problem


rohatce

Recommended Posts

zdravím všechny odborníky na wii,musím říci ,že jsem si tuto konzoli pořídil z druhé ruky s ex. diskem připojeným přes usb kde mi šly všechny hry jak z cd,tak z usb disku.

Jeden chytrej kamarád mi přišel nainstalovat hru dr.mario,která nešla žádným způsobem spustit.

Po jeho špičkové instalaci mi jen naskakovalo okno kde byla možnost jen dát ok.

Nic jiného nešlo dát ani se nějak vrátit na úvod.

Po vypnutí a zapnutí wii naskakovalo stále jen to samé okno s ok.

Potom jsem nejspíš nějakým způsobem nahrál zpátky orig. softwer a nyní lze hrát jen hry z cd.

Nic jiného už tam ani nemám v nabídce,dříve jsem tam měl i usb,to už není.

Tak prosím někoho o vysvětlení co dělat aby zase šly hry z usb?

Díky za každou vzácnou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejprve by to chtelo zjistit, co tam ted doopravdy mas a nebo nemas - protoze z toho popisu ve stylu "Potom jsem nejspíš nějakým způsobem nahrál zpátky orig. softwer" a "okno kde byla možnost jen dát ok" bohuzel nejde nic urciteho zjistit.

Nejdriv asi jaky tam mas firmware, updatovat na nejnovejsi a pak postupovat dle zdejsiho navodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak verze je tam 4.3 E,když zkouším instalaci dle zdejšího návodu ,naformátoval jsem sd kartu ve fat32,zjistil mac adresu a zadal do odkazu s verzí 4.3e stáhnul soubory a nakopíroval na sd kartu,pak jsem jí vložil do wii ,ale v té spodní obálce nemám žádnou bombu se samoinstalací,tak jsem tady v koncích :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už jsem to vše nějak zvládnul,dle toho popisu,bylo to opravdu vzadu v tom kalendáři,což jsem nečekal. Může mi někdo poradit jak dostat a hrát hry na wii v iso souboru?

Spíše jsem nararzil na hry v souboru WAD přes managera to tam nelze najít tudíš nelze převédst na jiný soubor a když to jen zkopíruju na usb disk tak to ve wii nelze otevřít.

Které druhy souborů lze hrát na wii,abych popřípadě dál nestahoval něco co mi nepůjde spustit?

Upraveno uživatelem rohatce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu