Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KRAJA blog - Změnit operátora?


CFbot

Recommended Posts

Aktuálně využívám služeb vodafonu, dříve oskara. V*dobách oskara jsem měl svého, tehdy neformálně vyhlížejícího operátora docela rád. Koneckonců, byla to moje první simkarta, rodiče taky tehdy začali u*oskara, takže jsem moc vybírat nemohl. Tehdy, s*alcatelem 303*jsem něco jako internet na telefonu naprosto neřešil. Potom jsem měl „služební“ telefon, v*tu chvíli velmi nadstandardní nokiu 6680 + simku s*neomezeným netem, takže jsem prakticky rok vůbec tyto věci neřešil. Pak jsem to opět řešit začal a to u*vodafonu. Přijde mi ale, že vodafonu platím příliš moc za to, co od něj mám. Nesmysly jako mms mě ponechávají naprosto chladným, nicméně řeším hodně telefonování a internet. Často se na icq připojuji z*mobilu, občas jsem s*notebookem úplně mimo net a potřebuji se přes mobil připojit. Docela ocením vyšší rychlost, než u*pradávné vytáčené linky, což se u*vodafonu obvykle nekoná, myslím že 3G vůbec vodafon nemá. Navíc platit 200Kč za přenos 10MB (což je docela výhodný předplacený balíček) mi moc nevyhovuje, už jen proto, že 10MB se při připojení notebooku propustí hned. Nyní mám tarif nabito 700, ale nevlezu se do něj, takže stojím před otázkou, zdali jít na tarif vyšší, tedy nabito 1150. Hodně ale přemýšlím nad variantou jiného operátora, telefonní čísla lze nyní migrovat, takže proč ne. Za říjen ode mě k*vodafonu odteklo skoro 1700Kč a přiznám se, že za ty peníze bych čekal toho internetu trošku více, trošku rychlejší a trošku lepší pokrytí. Ale není to zas tak trošku, spíš*více…

Víc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu