Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Přesvědčení rodičů o bezpečnosti Playstation Network


Sanja Kitty

Recommended Posts

Dobrý den,dnes jsem si chtěl na Playstation Store vyzvednout 14 dní trial a byl jsem požádán o zadání kreditní karty.Rodiče však odmítají.Proto bych poprosil lidi z tohoto fóra,aby sem napsali něco,co by rodiče přesvědčilo,že SONY není falešná firma co lidem vybírá účty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se rodičům nedivím. Mě by nikdo nedonutil dát moji kartu k účtu někoho jiného. Nejde ani tak o Sony (doufám, že po posledním hacku už to mají líp ošetřený, ale ani tehdy snad neunikly kreditky). Hlavně bych nechtěl aby kdokoliv jiný, kromě mě, měl možnost platit mou kartou. Pak je to hrozně snadný kliknout tuhle a kliknout tamhle a 2000 jsou v koši za My Little Pony hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedna karta vladne vsem !!! Tohle mi pripomina meho zivota pred nekolik let, kdy jsem jeste nemel vlastni ucet ani kartu, ale objevoval jsem PSP, Ebay, Amazon, dealextreme... Ale ted je to jiny pribeh. Mimochodem vytvoril jsem ti ucet na zkuseni Pluska, info dam pres SZ, snad umis vytvorit si noveho uzivatele na PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu