Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final fantasy realm reborn


spleskin

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak hlavne registrace na Ragnarok, muze se stat, ze ho chytnes zavreny, tak bud trpelivy - vetsinou rano otevreny.

Registrovat postavu na jiny server nema smysl, CZ komunita je primarne na jedinem serveru a jakykoli server transfer by stal zbytecne penize.

TS na PS4 jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uprimnou soustrast, u end game je gamepad docela brutalni handicap.

Ale jinak je to reseny celkem elegantne.

Klavesnice ale urcite nejaka bude, vzdyt ta byla i k PS3. Jinak si moc nepochatujes.

Ale tak team Speak na PS4 nejde instalovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taaak, už mačkam, bohužel ne na ragnaroku, ale až mi tam pujde vytvořit postava tak budu :)

Mám pár otázek:

1. ty sub class se dělají od jakeho lvlu ? a dělají se normálně např u archer guild že

2. já jako lancer 10lvl se dočkám přestup na Dragoon kdy?

3. Profese jako je herb...mining atd.....se mužu naučit na jekem lvlu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem rikal predtim az udelas prvni lvl 10 a jeho pripehovej Q( jmeno si nepamatuju) tak muzes menit povolani na jakekoliv. Samozrejme se musis pridat do guildy toho povolani

edit: tak je to asi lvl 10 quest v guilde tveho povolani kdyz koukam na net ale nejsem si jistej

Upraveno uživatelem corvikk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dotaz nevim jak ale neak se mi povedlo stahnout tu hru zadara(mozna to jde tak normalne nevim)na us uctu ma to 12GB pise mi to full game , zajima me jak to pak funguje dal,to vas to pak odkaze nekam koupit tu game card nebo to jde neak ve hre ?jeste teda nevim jestli mi to pujde spustit az se to stahne ale chci se optat dopredu diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu