Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Final fantasy realm reborn


spleskin

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahojte,

Planujem si zakupit FFRR, len predtym mam par otazok :). Podla konverzacie sa tu dost casto spomina server Ragnaroku, to je server kde hraju CZ a SK alebo vseobecne EU server kde je aj CZ komunita ?? A ked si hru kupim a budem vytvarat postavu mam tam moznost zvolenia si servera ?? A je mozne ze mi nepojde ? tak ako pisal spleskin ze mu tam nejde vytvorit postava ...

Ide v podstate oto ze FF som nikdy nehral a chcel by som zacat a potrebujem nejaky server kde by boli cz popripade sk hraci aby mi vedeli poradit ak by som mal s niecim problem, alebo chodit spolocne dungy a vediet sa dorozumiet :)

A dalsia vec ak si kupim hru momentalne som ju nasiel za 29,99€ mam v tej hre uz aj predplateny aspon jeden mesiac hrania ? alebo si uz musim ku hre kupit rovno aj time kupon ??

Dakujem

Upraveno uživatelem Qudrist
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,

Planujem si zakupit FFRR, len predtym mam par otazok :). Podla konverzacie sa tu dost casto spomina server Ragnaroku, to je server kde hraju CZ a SK alebo vseobecne EU server kde je aj CZ komunita ?? A ked si hru kupim a budem vytvarat postavu mam tam moznost zvolenia si servera ?? A je mozne ze mi nepojde ? tak ako pisal spleskin ze mu tam nejde vytvorit postava ...

Ide v podstate oto ze FF som nikdy nehral a chcel by som zacat a potrebujem nejaky server kde by boli cz popripade sk hraci aby mi vedeli poradit ak by som mal s niecim problem, alebo chodit spolocne dungy a vediet sa dorozumiet :)

A dalsia vec ak si kupim hru momentalne som ju nasiel za 29,99€ mam v tej hre uz aj predplateny aspon jeden mesiac hrania ? alebo si uz musim ku hre kupit rovno aj time kupon ??

Dakujem

Měsíc zdarma tam je (30 dní)

Postava na ragnaroku mi stále nejde vytvořit a to tu hru mackam ode dne vyjiti na ps4.... Jinak ovládání je.super ale pichl jsem tam myš a klávesnici a je to lepší :P kvůli psaní apod. A pokud maš zkušenosti s ostatními mmorpg, tak je to prostě jedno a to samé....stejný princip :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odpoved....

Len tak pre zaujimavost pre tych co hravaju pridajte sa na http://arealmreborn.blogspot.sk/ je to cz/sk komunita (a pre informacie rady atd. si pridajte komunitu na google+)

Nick v hre mam Blood Hunter ak chcete pridajte si ma...

Upraveno uživatelem Qudrist
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu