Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PlayStation 4 1.70v problém


Nemeda

Otázka

Dobrý den, mám problem s poslednim patchem na PS4.Sem ex Xboxař takže si s tím nevím rady, proto se obracím na lidi a hráče kteří se vyznají.K dotazu.Včera sem zapl večer PS4, stahl se v klidu patch nic se nedělo..Instaloval se, pak se resetlo psko, znova se tam něco instalovalo reset po druhé a pak to mělo bejt cajk..Jenže..Od te doby se mi děje tohle - Jednou za např, 5 minut mi prostě vypne obraz na TV (ťv se nevypne, ale jen obraz, jak kdybyste z ps vytáhly HDMi a opět zapojily) a ta druhá věc je, že mě neustale na tv jak kdyby snežilo, blikaj mi tam bílé tečky nahodně po celé tv..Nejdřív sem myslel umřela TV nebo hdmi a ono prd.Za prvé pred patchem to jelo normálně, HDMI sem z PS vyndaval, znova zapojoval, to stejné u TV (i do ostatních 3 HDMI slotů) a nebo zkoušel hdmi z Notebooku do TV a v pohodě.Takže TV ani Hdmi špatné není.Na 100% to je poslenim updatem.Proto se ptám vás, dá se s tím něco dělat?Reinstalovat posledni update např.?Nějaky soubor sem našel tady http://cz.playstation.com/psn/news/articles/detail/item700409/Aktualizace-funkc%C3%AD-%28verze-1-70%29/ ovšem co s tím po stáhnutí, ví čert..:D Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, zkusím to s tim hdpc cico to je. Jinak restore default jsem nezkoušel. Říkám měl jsem 3 roky x box. Ps mam sice pul roku 4ku ale vubec v ničem se tam nehrabu takze ani nvm jak pulka věci pracuje. O co vse bych s tim restorem přišel o hry, nastavení nebo o co? Jinak zkusím to az dojdu z prace kolem 4:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže tak, v safe modu sem volbu 7 (reinstal softwaru) stahl sem na officialni strance ten 800mb .pup, na usb flashku zalozil (Fat32) slozku PS4, UPDATE a tam hodil ten soubor.v Safe modu dal volbu 7, a preinstalovalo se to, vše se mi teda vymazalo..Nic mene po prihlaseni..Bohuzel problem setrvavá tak ted teda nevím.Zítra zkusím jeste jine HDMi (divné ze ze 4 slotu HDmi v TV to dělaj vsechny, jeden to teda dělá mín) v jinem to zas extreme bliká..Tady video jak to vypadá.Ty problikavajici bile boldy na mobilu nezachytim, tak aspon to problikavani

tak co ted, reklamace?

//Lol no tak sem z prdele vypl HDPC (nebo jak se to menuje) ktere bylo zaple samo od sebe jak se nainstaloval posledni patch..a vypadá to že to nedělá..:D Tak muze to bejt tím?Nevim co ta zkratka ani totiž znamená :)

Upraveno uživatelem Nemeda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak mě se děje něco podobného dnes jsem hrál asi tři hodiny a vždy obrazovka jako by problikla taková bílá čára i na zvuku bylo slyšet takoví rušení v tu chvíli, postupem času se to zhoršovalo až obraz "problikával" - vypadával pořád že s toho boleli oči a nedalo se na to koukat ,když jsem PS4 vypnul a hned zapnul ,tak se nic nezměnilo ,šílený rušení obrazu. Znova jsem vypnul PS4 a nechal ho vychladnout cca 30min Pak jsem zapnul a pokračoval v hraní,asi po půl hodině se to objevilo znova ,ale už to nebylo tak intenzivní cca po 10 minutách to probliklo ,nebo na 2 vteřiny černá obrazovka. Kde najdu to HDCP a k čemu to je? Pomohlo to když se to vypne? Jestli tohle způsobil poslední FW ,tak to at jdou do pr...e ,na tokoví vylepšení se jim můžu vysr*t. A to všude píšou jak se vyplatilo na aktualizaci čekat :-D samí zbytečnosti,doufám že už SONY o tom ví a nějak to řeší a bude brzo oprava,takhle se to nedá používat.

Upraveno uživatelem Rekwon1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak me pomohl to ze sem to vypl to hdpc, (reinstalace 1.70 nepomohla) a hlavně sem hdmi přehodil ze slotu hdmi1(dvi) kde sem mel 3roky xbox a pul roku ted ps4 do slotu hdmi3 tak už to jelo v pohodě. Tak mozna mam neco s tv ze to v jednom slotu dela paseku a v jiném v pohodě. Jinak hral sem od 22:00 do 03:00 rano a ani jednou takze to uz je asi v pohode. Čáry me tam teda nebehali ale jen se vypinal obraz plus ty bile problikavajici tečky.. Tak me zajma cim to bylo teda. Můžete me postnout ten článek v aj jak to dela i jinym lidem? Si to přeložim:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu