Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dotazy k dvěma malým problémům v PS3


FiF4Dave11

Otázka

Zdravim

Chtěl bych se zeptat jak a jestli jde nějak nastavit aby se mi v XMB menu PS3 v Informačním panelu zobrazovaly na druhém řádku různé textové zprávy jako je to na obrázcích v této adrese https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/1776/kw/information%20panel

A jestli by šlo nastavit aby se mi už nezobrazovalo upozornění o nedostupnosti češtiny pro české uživatele při zapnutí PS Store, které musím pokaždé potvrdit tlačítkem se slovem Ano. Trochu se mě to začíná otravovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak to je škoda, že ten informační panel nemá pro česko ten druhý řádek pro informace z položky "What's New". Docela se mi to líbí. A jen mě tak napadlo - PS3 určitě nepůjde nějak nastavit třeba jazyk aby se ty zprávy v tom panelu zobrazovaly. To si myslím, že je to nesmysl, taky jsem to nikde v nastavení neviděl. A u toho upozorňování je tak trochu špatný, že nejde vypnout. Já to tak trochu tušil, když jsem nenašel žádný nastavení ohledně PS Store. Ale naštěstí někdy mě to dost štve, ale někdy mě vůbec nevadí, takže si i určitě rychle zvyknu, vlastně už jsem si docela na to zvyknul. Jinak dík za odpověď.

Upraveno uživatelem FiF4Dave11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu