Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

XBOX ONE a Flash ? je nějaka naděje ?


hotar94

Otázka

Recommended Posts

  • 0

Tak za prvé, je to konzole, která je na světě pár měsíců, což logicky říká svoje - zatím šance není A KAŽDÝ NORMÁLNÍ ČLOVĚK doufá, že ani nebude, protože to bude kazit kvalitu her

Za druhé, ta gramatika, to si děláš prdel nebo jen ze sebe toho vola děláš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Proč mě tak nemáš rád? Udělal jsem ti něco? Něco jsem ti nechtěl prodat za směšnou cenu nebo o co ti jde? Máš pěknej feedback, to se ti musí nechat, asi prověřenej prodejce, co ? Prostě ten kluk neumí napsat ani větu a ptá se na něco, na co by se prostě neměl ptát!

A mimochodem, kde mu nadávám ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mimochodem už před nějakou dobou se povedlo vyčíst NAND paměť X1... to by mohlo znamenat, že pokud se jim povede najít nějaké glitche v kódech a na desce, tak by teoreticky mohla být i obdoba RGH (ale samozřejmě všechno jsem jen polemizace, nikdo nemůže 100% říct co bude a co ne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj , na toto téma jsme zabrousil , protože mne momentální situace taktéž velice zajímá, jsem obyčejný pracující člověk se středním platem a plány v brzké době založit rodinu. Tudíž pokud by byla možnost (jako u X360 ) zakoupit X one. U , a tím mu chci ještě jednou poděkovat za jeho kouzelné ručičky X-moda nechat předělat na flashlou verzi jako RGH ,byl bych naprosto spokojen. Určitě nejsem s partnerkou v situaci kdy by jsme si mohly dovolit měsičně koupit 2-3 hry aby nás to zabavilo a RGH z X 360 mně velice chytla ,jednoduché otázka 2 hodin přes torrent a jde se hrát. Tím bych chtěl dát vzkaz uživateli Dweightee888. "Pokud máš peníze kupovat neustále hry, v pohodě kupuj originál jsem pro, ale chovej se slušně k lidem a netlač jim do hlavy tvé "keci" o tom co by kazilo hru a tak dále." Pokud by nějaký flash vyšel určitě si konzoli zakoupím momentálně only dream.. budu sledovat forum kdyby se na něco přišlo budu rád . Hezký den všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu