Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Horizon


tofi

Recommended Posts

Dneska mi hra přišla, hraju asi hodinu a nejradši bych zítra ani do práce nešel. Nedokážu si představit lepší závodní arkádu, je to jednoduše dokonalé. Přiznám se, že jsem párkrát přemýšlel, že Xbox vyměním za PS4, ale série Forza stále dokazuje, že by to byla obrovská chyba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jak je to s tim kodem co byl v ultimate edici - zadal jsem to na Store a objevil se mi tam zlutej nápis s mojí emailovou adresou a něco jako že by se to mělo zadávat někde jinde..tak jsem z toho jelen


EDIT : Takze byl problém s kodem,resil jsem to přes podporu a vše ok... Jinak koukal jsem na různá fóra a těch lidí co má problém s Ultimate edici s kodama je hodne
Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk



Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, benda02 napsal:

Odkud jste hru objednavali ? I kdyz jsem si objednal ultimate edici, tak datum dodani mam 29.9.

Já jsem si to nechal z Polska, tam už se dala koupit normální edice v pátek 23.9. Neobjednal jsi tu edici pro PC? Ta má myslím datum vydání o něco později.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
V 10. 12. 2016 at 10:45, 323f napsal:

nevíte zda se dají místo radia ve hře přehrávat vlastní MP3 ? Mám za to že někde v recenzích jsem to četl, ale nepřišel jsem na to jak to ve hře udělat.
 

Mělo by to fungovat přes službu Grove music, je potřeba nahrát songy na onedrive tvého xbox live účtu, zkusit je přehrát v aplikace grove na xboxu a po té je potřeba mít hotový závod s vlakem a přes Settings > Audio vybrat Grove playlist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu