Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To ja jsem si GTA IV nesmirne uzil a nechapu lidi co porad rikaj ze je to nebavilo, zarucene nejlepsi GTA a narozdil od San Andreas se to dalo dohrat, tam me totalne nebyvilo si pred finalem vydobit to uzemi, take jsem to nedohral, tady jsem si vychutnal 2 (skvely) konce. Na Episodes se nesmirne tesim, jelikoz jsem nehral ani Lost and Damned, ale v prvni rade se tesim na Tonyho, hlavne na base jumping. Uz jsem to vysmahl a opatchovany to bezi v poho. zatim jsem moc nehral, ale je usmevne jak je to propojene z puvodnim dilem a libi se mi i gaysky interface :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delsim hranim musim prohlasit - BOMBA plno skvelych novinek, obvzlaste minihry jsou fajn, ocenuju hdnoceni misi a mise samotne, jsou velice zabavne a hlavne efektni. Prim v nich casto hrajou vselijake exploze do vzduchu se budou vyhazovat letadla, vlaky, jeraby i lode :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po delsim hranim musim prohlasit - BOMBA plno skvelych novinek, obvzlaste minihry jsou fajn, ocenuju hdnoceni misi a mise samotne, jsou velice zabavne a hlavne efektni. Prim v nich casto hrajou vselijake exploze do vzduchu se budou vyhazovat letadla, vlaky, jeraby i lode :)

To ale hraješ toho gaye tonyho že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz jsem se opet trochu posunul stale je to vetsi narez, vrele doporuvćuju tem, ktee puvodni GTA IV nebyvilo, prislo jim moc nudne, jelikoz je tohle mnohem kratsi, do akce se dostanete temer hned a hned ze zacatku se na vas hrnou tak akcni mise, jake jste meli moznost hrat s nikem az tak v posledni treni hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím všechny, mám dotaz jestli jde nějákým způsobem stáhnout nebo dostat z DVD hudbu , která hraje přímo ve hře, nemyslím tím rádio.Jedná se mi o hudbu z klubu , která hraje v THE BALLAD OF GAY-TONY.

předem díky za rady...jestli teda existuje způsob???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu