Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

zdravím,

nedáte někdo mluťák GTA IV:The Ballad About Gay Tony? Je to fakt pecka, nějáké ty basejumpy, jezdit v tanku a ničit všechno kolem, bojový vrtulník s raketama a kulometemů, nové zbraně, atd...:)

...viděl bych to tak někdy příští týden, asi v pátek 27.11 si budu dobíjet měsíční live kupon, tak abych mohl hrát ještě o vánocích 8)

...kdo se přídá???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravím,

nedáte někdo mluťák GTA IV:The Ballad About Gay Tony? Je to fakt pecka, nějáké ty basejumpy, jezdit v tanku a ničit všechno kolem, bojový vrtulník s raketama a kulometemů, nové zbraně, atd...:)

...viděl bych to tak někdy příští týden, asi v pátek 27.11 si budu dobíjet měsíční live kupon, tak abych mohl hrát ještě o vánocích 8)

...kdo se přídá???

Ahoj,rád se přidam!Teď v pátek mi přijde bundle s GTAIV a datadisky.Nick na LIVE mam jako tady.Čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dostal jsem k xboxu GTA4 datadisky a chci se zeptat jestli se da v GTA4 taky kupovat obleceni chodit do posilovny apd... to co bylo v GTA:San ANdreas... zatim jsem zklamanej množstvim intereru jedine kam se da vlezt jsou fastfoody a cluby ... k čemu je že cele times square blika reklamama když do zadneho baraku nejde vlest :( kdyžtak poradte nejaky tipy co se da a neda delat. Vim že jde hrat golf, a bowling taky jsem nasel nejaky strip klub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nez si hru koupis precti si o ni neco omg ne nejde

O hře jsem cetl dost ale vetsinou se vsude mluvi jen o GTA4 a ne o datadiscich ve kterych jsou nejake novinky ... navic jsem ve meste nasel nejake obchody ktere jsou prosklene a jde do nich videt ale nejde vlest dovnitr. Taky se jde doma prevlekat proto se ptam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3K^;757301']Hardy kupovat můžeš' date=' ale ne tak rozsáhle jako v SA.

Do posilky jít nejde, ale je tam spousty miniher, automatů apod..[/quote']

Díky za odpověd mužu se zeptat kde koupim to oblečení? Je to něčím pomíněno? Staci když napises čtvrť nebo ulici kde je ten obchod... ja jsem nasel nejakej MODO ale nevim jak se do nej dostat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik ppokusim se to nako zvladnout caw

Taky jsem na to nemohl přijit. Zakladni rytmus tance se dela pohybem packy nahoru a dolu do rytmu, do toho mužeš pak přidat dalsi tlacitka co ti nabidne hra, mackej podle toho jak tuca ten repracek. Kolem toho ukazatele se ti bude dělat ruzova cara a tvuj ukol je ji mit kolem dokola. Když to zvladnes sbalis tim buchtu se kterou tancujes a skoncite na zachode dělat víš co :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidi,

mám problém, po této misi, kde vám na letiště přivezou Darka Brevice, kde jsem se rozhodl že ho nechám žít a nebudu ho zabíjet. Ale po této misi už nemám žádnou další a nikdo mi nevolal. Podle návodů by měl zavolat Pegorino že se sejdeme ve Strip Clubu, ale ten nevolal.

Takže já nevím, jak teď dál.

Můžete mi prosím někdo poradit, díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu