Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

čau,

potřebuju poradit. Mám 360 elite 120 gb Hraju GTA s automatických ukládáním hry. Při vypnutí a následným zapnutí hry mi ale naskočí stejná mise s kterou jsem začínal ... Takže co mám dělat ??? :)

Díky

Tuším, že si to musíš sám uložit v baráku :) "Autosavy" tam jsou,ale nikdy mi nepřišlo zrovna funkční

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 5 months later...
takže je lepší si připlatit a koupit

http://hry-pro-xbox-360.heureka.cz/gta-4-complete/

Urcite, mas to dalsich x hodin hrani navic. Ale jestli nepotrebujes nutne novou, tak si vypis inzerat urcite se nekdo ozve za prijatelnejsi cenu, ja tu svou sehnal za 500...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Zdravím mám problém s GTA IV Episodes From Liberty City NA XBOXU. Jeden z problémů je ten že se mi hra občas seká (Když jedu rychle nebo když je třeba přestřelka) a druhý problém je ten že mi ve hře jezdí skoro furt taxíky, jede třeba jedno auto a za nim 5x taxík

HDD mám a mám tam GTA nainstalované.

Nevíte někdo jak tento problém vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Sice je to uz starsi tema, ale treba nekdo jeste hraje a nebo bude mit zkusenost, kterou mam ja...:

GTA mi zacalo asi po 8 odehranych hodinach (ne v kuse :)) padat. hra se na 2 sekundy sekne a xbox se restartuje. Nema s tim nekdo zkusenost? Docela me to stve pac me to celkem chytlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu