Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

ptám se toho, kdo dohrál příběh: jakej konec jste si vybrali? SPOILER!: buďto za ten, ve kterým zabijete Pegorina a jste rodina s Romanem a Mallorie, nebo ten druhej, ve kterým zabijou Romana a vy zabijete Dimitriho? díky za typy, moc se nemůžu rozhodnout, zatim si rozmejšlím ten konec první...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm díky, ted jste mi tu hru zkazili :dozey:

EDIT:

Já třeba myslel že se tady nepíše o herním konci, ale ted uz je to fuk......

mas si na to dat pozor ... vsechno je v prvnim postu , dokonce spoiler je zabileny aby ho nemohl precist nekdo kdo nechce ... bohuzel to je tvoje chyba ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1x šipka nahoru zobrazí pouze telefon po 2. šipka nahoru zobrazí i klávesnici kam namačkáš cheat a samo te to pak přesměruje na zelený tlačítko pro volání a pak kdyz budes ten cheat chtit zopakovat tak das jednou šipku nahoru a už tam budeš mít záložku cheats stejně jako tam máš multiplayer

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenomže já nevim jak se tam dávaj ty písmena třeba CAR-555-0100

ten cheat je správnej, akorát musíš dát místo těch písmen CAR čísla :D jednoduchý, když někdy narazíš na tenhle cheat, vem mobil do ruky a koukni, kde jsou ty písmena, na jaký číslici - C je 2, A je taky 2 a R je 7, takže CAR-555-0100 = 2275550100 a je to cheat na nějaký buffalo či co ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu