Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto IV


:.Dragunov.:

Recommended Posts

je to tady :-) pro ty co nemaji xbox live tak byl uvolnen trailer mensi na pripravovany datadisk na gta4 ktery vyjde unor 2009.

www.rockstargames.com/thelostanddamned/

pokud jsem dobre pochopil jestli vlastnite kopii nebo original hry gta 4 tak bud to bude za MS points na livku nebo free ale to pochybuju.

obecne v GTA sam jezdit na motorce moc nevzladam a ted jeste v tom smyslu udelaji pokracovani a bez NIKA ! :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 418
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevím jestli se vám to už někomu stalo? Letím si tak s helikoptérou, no a najednou barák. Urazil jsem o něj zadní polovinu helekoptéry. Ale zůstal jsem na střeče. (bylo to u úkolů E). No a jak ted dolu? žádnej žebřík, žádný letadlo ani vrtulník. Jak by jste to řešili? Dá se to vůbec nějak vyřešit, nebo na tento problém programátoři nějak opoměli? Je v gta 4 něco jako padák? Nebo možnost někoho zavolat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vím tak jediná možost je skočit :) Padák v GTA IV není, zavolat můžeš Bruciemu o dopravu helikoptérou, ale ten přistane jen na některých budovách, navíc nevím jestli je možné aby to bylo přímo na barák kde zrovna jsi, jestli náhodou nemusí být vždycky kus vzdálený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pls poradte mi , som v misi kde musim najst nejakeho cloveka uz som zabudol ako sa vola a aj mam jeho fotku , uz v jednej misii ci v dvoch uz neviem som ho nasiel podla registra v poliajnom aute a teraz nenaslo ani jeho meno ani jeho fotku tak nwm ako ho najst, a dole mi napisalo ze mam pockat na sms a ta sms mi ho pomoze najst, tam je len napisane ze ako sa vola a do akeho gangu patri a jeho fotka, ma obelecnu mikinu z akimsi cislo, pls poradte nwm si rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry za OT ale ja premyslim o koupi xboxu a jako kdyz jsem se dostal k tomuhle prispevku tak jsem se fakt zasmal :D da se rict ze o xboxu jsem zacal premyslet diky GTA..ale tohle je fakt prca :D takovej sakra velky problem ja si myslel kdovico to nebude,ze se to treba laguje atd atd a on problem s tim ze si urazil kus helikoptery a zustal na strese :D:D

odpovim aspon abych tolik nespamoval k tem programatorum..nejsou vsemocni..v kazde hre v kazdem programu mas at uz mensi tak i vetsi chybu..nejde nikdy nic vyresit na 100%..a myslim si ze takovehle prkotiny tam neresili..to jsou treba veci,se kteryma se ani tak pri programovani nepocita..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
pokud jsem dobre pochopil jestli vlastnite kopii nebo original hry gta 4 tak bud to bude za MS points na livku nebo free ale to pochybuju.

obecne v GTA sam jezdit na motorce moc nevzladam a ted jeste v tom smyslu udelaji pokracovani a bez NIKA ! :(

bude pouze za MS points

jízdní model motorek je upraven a je mnohem jednodušší

dneska to je na xbox live.stahl jste uz nekdo ? hrajete ? pujde to obejit abych to nemusel tahat za MS points ale vypalit treba ???

už to hraju od chvíle, co byl přídavek zpřístupněn a je super, fandům GTA se rozhodně vyplatí pořídit

a pochybuju, že to půjde obejít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vzhledem k tomu, že hra má vlastní release (narozdíl od přídavků do fable 2 a fallout3), tak zřejmě má i vlastn¨í dvd verzi, čemuž nasvědčuje i balík, který se objevíl na warez forech

äsi tak...a este na vsech videich o tyhle hre rikaj ze bude samostatne koupitelna ya cenu okolo 20dolaru:cheesygrin: ale nevim jestli u nas:cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu