Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

chyba (8OOOOOO4) u spouštění PSX her


J-KOB

Otázka

Ahoj, používám firmware 3.72 HX-1 v posledním týdnu, když spouštím PSX hru, tak naběhne úvodní obrazovka s varováním, ale v zápětí mě to hodí hlášku The game could not be started. (80000004). Mám za to, že hrou to neni, btw je to Silenent Hill, protože před měsícem jsem hrál Blood Omen a Soul reaver v pohodě... V recovery mám (doufám) vše nastaveno tak jak má být, kartu jsem včera znova formátoval a nic ... Prosím poraďte mi

Díky J-KOB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Mno tak nejprve zkus smazat předešlý save z minulého FW (pokud nějaký byl), pokud to nepůjde, tak se přesvědč, zda-li jsi neudělal chybu tu: ms0:\PSP\GAME\NázevHry a pokud máš kernel v recovery menu nastavenej pro GAME na 1.50, pokud ano, přesvedč se, že se u EBOOT.PBP také nachází KEYS.BIN, a pokud ano, tak jedině ještě zkus tu hru překonvertovat znovu jestli jsi třeba někde neudělal chybku... A jestli toto vše bude spravně a stále budeš mít problém tak udělej downgrade na 1.50 a pak di na 3.52-4 m33 tam mít problém 100% nebudeš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu