Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak vypálit hru kterou jsem vypálenou už měl a hrál ?? 2009..


kwixy

Otázka

Dobrý den. Kamarádovi jsem prodal svůj "starý" xbox .. je to flashnutej xbox 360 Arcade revize Jasper.. jdou na něm vypalované starší hry. Měl jsem na něj GTA 4 a také jsem tu hru hrál. Jenže jsem ztratil DVD , a teď jsem stáhl ze starého torrentu (tuším 2009) GTA 4 , REGION FREE , ochrana WAWE 2 ( tudíž téměř žádná) .... když jsem projel hru ABGX360 programem, vše bylo zelené (můžu hodit screen) tudíž ASI v pořádku ... Také jsem to vypálil, tak jak se to vypalovat má přes program imageburn (dříve jsem všechny hry přes něj vypaloval a vždycky v pohodě vše) ... Vypálení na rychlost 2,4 x (menší rychlostí to nešlo vypálit) se zdařilo v pořádku, jenže hra NEJEDE. Háže mu to doma jen nějaké čínské znaky a tabulku prý. Tudíž se ptám, kde se stala chyba ? Mám updatnout jeho verzi dashboardu na nejnovější nebo to není potřeba, když jsem tu hru hrál také před rokem a něco ?? Nebo je chyba ve wawe 2 ( Mám to převést na wawe 3, ... ? ) DVD nebylo VERBATIM sice (už mám VERBATIMKy) ale nechápu proč to nejede, když mi ta hra jela a hrál jsem ji (I když byla ASI stáhlá z jiného torrentu, což by vadit nemělo) ...

Děkuji moc za každou reakci a pomoc .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu