Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

savy(uložené pozice) her


danekvahal

Otázka

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Co jsem se ja všude zkoušel patat tak jediny co vim tak s flasem to nejak jde ale fakt nereknu jestli to jde jsem hold ANTI-FLASH :-)

myslim ze to jde i bez flashe s niže uvedeným příslušenstvím, tak že si z disku zkopiruješ data

do memory card a nasledně do pc :

Transfer Kit (XBOX 360) Cena: 444,00 Kč

md_transfer-kit-360.jpg

Umožní přenos veškerých dat (game saves, downloads, složek, dat, obrázků, ...) mezi X-Box 360 konzoli a PC s pomocí Memory Card

Jednoduchá záloha dat a jejich přenos na PC = zvýšení kapacity Vaší paměti (hard disku) u XBox 360. SCHOVEJ SI TO DO PC !!!

Velmi snadné použití a připojení pomocí USB

Data a složky si můžete pojmenovat dle vlastních potřeb

Data se automaticky ukládají včetně přesného času a datumu přenosu

Podělte se svými herními trumfy a save pomocí e-mailu se svými kamarády z celého světa

Obsahuje Media Manager Software

BONUS Xbox "docking station" pro přenos dat z klasického XBoxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Co jsem se ja všude zkoušel patat tak jediny co vim tak s flasem to nejak jde ale fakt nereknu jestli to jde jsem hold ANTI-FLASH :-)

nebo ješte lepší Exklusivní věcička sloužící k propojení Xbox 360 hard disku s PC: XSATA Cena: 1 499,00 Kč

md_xsata-ghill-fc-new2.jpg

S XSATA máte volnost přenosu dat mezi obsahem hardiscu na X360 a vaším PC.S použitím X360 správcem souborů můžete vaše materiály uchovávat na pevném discu PC,pakliže je aktuálně nepotřebujete.Až je budete potřebovat,lze je zpět přenést do X360.Jakmile budete mít data ve svém PC,můžete je poslat e-mailem svým přátelům,kteří je budou moci využívat na jejich vlastní konzoly.

K propojení vaší konzole s PC stačí zapojit USB konektor na zadní straně XSATA a některou z volných USB zdířek na vašem PC.XSATA je USB 2,0 kompatibilní,takže se dá očekávat ultra rychlá přenosová rychlost,až 480 mbps.Zároveň XSATA vypadá velmi dobře,jelikož je osvětlen modrým laserovým světlem.

Přednosti:

Přenos dat mezi vaším X360 a PC

USB 2.0 compatibilní

Přenosová rychlost až 480mbps

Data Emailem dostupná vašim přátelům

Exklusivní věcička sloužící k propojení Xbox 360 hard disku s PC

Už nikdy nebudete mít nedostatek místa na Xbox 360 hard disku

Rychlý přenos dat: 480 Mb za sekundu

Plně kompatibilní s Xploder 360 Management softwarem

Aktivní modré podsvícení

Klasické Plug and Play použití bez nutnosti zásahu do XBox 360 konzole

Nové možnosti....stahování, přenos, update.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu