Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s Xboxem - samovolné zapínání a vypínání


TemnyProrok

Otázka

Zdravím,

mám xbox SLIM s RGH celkem krátce (koupen zde použitý) ... hrál sem na něm jen párkrát, ale něco mi na něm zlobím a zde hledám radu, po čem kouknout .... asi po 4tém zapnutí nechtěl vůbec najet. Když jsem vyndal disk, tak naběhl normálně do klasického microsoftího menu. Když jsem disk připojil k pc a nahradil tam F3 dash (přes nějakej xbox disk explorer či co) tak Xbox začal zase normálně nabíhat do freestyledashe a šlo normálně hrát hry jak z interního, tak z připojenýho externího disku.

Teď se ale vyskytla nová divočina. Během hraní najednou celkem rychle obraz zešedne do tmy a zvuk se zeslabí do nuly a xbox se vypne. Není to tedy náhlé šlus, ale prostě cca 2s ztmavení obrazu a snížení zvuku do vypnutí. Nevíte, čím by to mohlo být? Může v tom mít pařát ten interní disk a bylo by ho záhodno vyměnit? Jinak nijak drasticky xko není přehřáté ... když ho hned po tomto zapnu, tak není na více jak 70 stupních na CPU.

Jo a dioda červená nesvítí žádná a na zdroji je při vypnutí oranžáda po zapnutí zelená.

Ještě mne napadlo, že se občas sám i zapíná a tak ho, když nehraji vytahuji ze zásuvky. Nemohlo by být nějak poškozeno spínací tlačítko, které pak náhodně XBOX jak zapne, tak vypne?

Předem díky za rady a omlouvám se za duplikování mého dotazu do samostatného tématu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu