Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


sulky_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já se přiznám, že mě FIFA 15 demo zatim moc neoslovilo - stihl jsem teda jen tři zápasy a první dojmy: grafika skoro stejná jako ve 14ce (hlavně lepší prostřihy a replaye...), emočního enginu jsemsi zatím moc nevšimnul, příhrávky mi příjdou snažší, střely naopak složitější a brankáři hodně dobří :). Ale nějak se nemůžu zbavit podivnýho "plastovýho" dojmu ze hry. Jako by ti hráči běhali na umělym hřišti nebo jak to nazvat - prostě ten trávník nic moc (i když oceňuju, že na něm po skluzu zůstávaj "stopy" ). Fifa 13 se mi v tomhle líbila víc... a taky se mi celkově moc nelíběj animace hráčů. I obyčejnej běh (a následný zastavení či změna směru) mi příjde, že ta animce je podivně sekaná a nereálná... doufal jsem, že už to budou mít líp vychytaný... každopádně ale určitě dám Fifě 15 šanci a koupim si jí, až výjde, věřim tomu, že to bude skvělej fotbal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, ale s odstupem casu to NHL nevidim tak blede. Kdyz se ted vracim k tomu demu, myslim, ze hlavni faktor bylo obrovsky zklamani z toho, ze se nam nedostala vsemi ocekavana revoluce. Pokud se s timto clovek smiri a pokud EA prida v dalsich updatech nejaky ty mody, myslim, ze je to i nadale nejlepsi dil na trhu. Bohuzel vyvoj trpi absenci konkurence a slabsim prodejem oproti FIFe, ale hra to je dobra. Vychazeji prvni recenze, prumer hodnoceni 7/10 a to jen diky tem chybejicim moznostem hlavne. Neni to pruser, pruser by byla nehratelna sracka. Tohle je stejne zabavny s ohledem na gameplay, ne-li lepsi, nez 14tka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, ale s odstupem casu to NHL nevidim tak blede. Kdyz se ted vracim k tomu demu, myslim, ze hlavni faktor bylo obrovsky zklamani z toho, ze se nam nedostala vsemi ocekavana revoluce. Pokud se s timto clovek smiri a pokud EA prida v dalsich updatech nejaky ty mody, myslim, ze je to i nadale nejlepsi dil na trhu. Bohuzel vyvoj trpi absenci konkurence a slabsim prodejem oproti FIFe, ale hra to je dobra. Vychazeji prvni recenze, prumer hodnoceni 7/10 a to jen diky tem chybejicim moznostem hlavne. Neni to pruser, pruser by byla nehratelna sracka. Tohle je stejne zabavny s ohledem na gameplay, ne-li lepsi, nez 14tka.

Sice jsme v blbym threadu, nicméně s timhle souhlasim. Byl jsem dost nasranej, když jsem se dozvěděl, co tam všechno bude chybět, nicméně mě potěšilo, že si to EA sports uvědomujou a ohlásili aspoň nějaký updaty... a hratelnost jako taková v zápase se mi líbí moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máte někdo Hong Kong account, tak můžete sosat demo PES 2015 a porovnat to aktuálně s FIFA15.

Na Hong Kong Store se to jmenuje "WORLD SOCCER Winning Eleven 2015". :cheesygrin:

Já už sosám a večer si to zahraju a porovnám.

Jinak více info zde:

http://games.tiscali.cz/oznameni/demoverze-pes-2015-vyjde-se-zpozdenim-pc-hraci-se-nedockaji-vubec-243027

107m.jpg

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pak dej info. Stejne to bude u me fifa.

Hele vi se jestli bude CZ MENU ??? Kdyz nebude nadabovana ....

bohužel co jsem tak koukal a četl, tak to bude komplet v EN na PS4 i Xbox One. Na Xbox 360 a PS3 to bude komplet v češtině. Což mi moc hlava nebere, když to na starší konzole mají komplet... Uvidíme, snad se příští rok také dočkáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu