Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


sulky_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bohužel co jsem tak koukal a četl, tak to bude komplet v EN na PS4 i Xbox One. Na Xbox 360 a PS3 to bude komplet v češtině. Což mi moc hlava nebere, když to na starší konzole mají komplet... Uvidíme, snad se příští rok také dočkáme.

To je fakt des,kdyz to nazenou na PS3 tak uz to neni problem to dat na PS4.... Hlavne se rikalo na nejake konferenci, ze chtej davat co nejvice cz dabingu/titulku do her..... Skutek utek :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, proč? Kupoval jsem na US store Ultimate Edici za 70$.

A zřejmě proto, že to je z US store, tak je to možné hrat už ode dneška. Z EU asi až 26.

Jinak ani nebyl důvod to kupovat na EU store. Jednak z důvodu ceny a pro PS4 to bude stejně jen komplet v angličtině.

33m.jpg

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau muze mi nekdo poradit nejdou mi ty hlasove povely ,najdu to nekde v nastavani nebo musim mit headset nebo co?

Jde to i v demu. Musíš si zapojit headset (např. ten který je součástí balení PS4) už před zapnutím dema. Když potom nastavuješ jazyk ve kterém ti poběží fifa, nastavíš si i jazyk, kterým budeš dávat hlasové povely. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu