Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


sulky_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele to mě samozřejmě napadlo, ale seká se i singlplayer právě.. net špatný nemám, třeba Destiny mi běhaj po mulťáku naprosto v pohodě,

pre pomůže vypnout uPnp v nastavení playstationa 4 a po té konzoli restartovat... bohužel zatim ještě FIFU 15 nemám, takže to ber jen jako tip z druhé ruky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud někdo máte problém se získáním pravidelných GOLD pack (15weeks a 40weeks), tak je prý problém na serverech EA.

Psal jsem si ted s podporou US EA a tam mi napsali, že:

- There is a server error which is currently going on. Maintenance work is in progress.

- Please don't worry, it'll be resolved within 48 hours.

- Please hold for two days, this all will be resolved within 48 hours. It's all happening because of the server error.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz ohledně profíka v klubovce.Jak mu zlepším atributy???Jen při hraní DROP-IN MATCH nebo při hraní klubov.zápasů????Už to nejde jak v FIFA12,kde si dal člověk karieru a vlastním profíkem hrál celou sezonu a tím se zlepšoval???Novou karieru jsem si zadal,ale tam jsem sveho profika z klubovky bohužel nenašel.Pouze tam šlo navolit vytvoření nového hráče.To jsem pak taky udělal,ale zase jsem ho nenašel v klubovce,tak nevim.Díky všem za radu.

Macik_78.png

Upraveno uživatelem Rabb1t
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si včera hrál kariéru a vylepšoval svého playera a co se mi nestalo.

Už po dvou minutách (herní čas asi 10sekund) jsem dostal red card (samozřejmě jsem nechtěl), dal jsem tedy od simulovat zápas a na konci jsem byl vyhlášen jako MAN OF THE MATCH :-)))))))

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu