Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


sulky_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

EA je fakt kapitola sama o sobě... mám FIFU asi týden, odehráno přes 60 zápasů, ale jsem stále lvl 1 230/500XP a 230FFC, jen jednou se mi přidali nějaký XP za prohraný zápas, jinak nic, vše je jen 'denní přihlášení', fakt radost hrát, když si nemůžu ani nakoupit coin boost :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

třeba youtube, Google tě nenapadá? a napsat tam Fifa 15 How to do freekick nebo něco takového?...

zdarec,nevite nekdo jak kopat zatocene prime kopy?Tak jak pri normalni strele ze hry zmacknu R1,tak pekne obstreli.Ale pri primem kopu kdyz zmacknu R1,tak se privola dalsi hrac a kopne normalne.Je nekde nejaky navod?Dik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec,nevite nekdo jak kopat zatocene prime kopy?Tak jak pri normalni strele ze hry zmacknu R1,tak pekne obstreli.Ale pri primem kopu kdyz zmacknu R1,tak se privola dalsi hrac a kopne normalne.Je nekde nejaky navod?Dik

Levá páčka, ale až když se hráč rozbíhá, zešikma buď doleva nebo doprava podle toho jakou chceš faleš (doleva pozice páčky za deset minut dvanáct - doprava pozice dvanáct hodin deset minut).

Jestli myslíš přátelák online s týmem z režimu kariéry, tak podle mně ne.

Hraji sice Fifu ještě na PS3, ale myslím, že tyhle věci jsou stejné i na PS4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak dnes jsem hrál FUT, vyhrál jsem turnaj a žádný coins ani gold balíček, jako ceny se mi nepřičetly. Pak jsem prodal nějaký hráče a coiny se mi zase nepřičetly, pak to napsalo chybu se serverem a už jsem se nepřipojil. Stalo se to už někomu? Přišel jsem cca o 20 tis. a docela mě to nas.ralo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chci se spíš zeptat na radu. Mám krátkou dobu ps4 a mám problém s ovládáním Fify 15, sem zvyklej už několik let na to jejich normální základní ovládání a když ho chci používat, tak všechno funguje kromě R2, kde má hráč sprintovat, ale místo sprintu si ten míč jakoby stahuje a chodí. Když to prohodím třeba ten sprint na L2 tak to funguje, ale jinak ne. Díky za rady a ještě když zapnu jakoukoliv hru, tak mi nefunguje vůbec ovladač, vždycky ho musim vypnout a zapnout a pak až to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám PS4 a fifu 15. Chtěl bych se zeptat, jak mám udělat, abych mohl na jedné konzoli ovládat svůj tým ve dvou hráčích a hrál proti někomu po síti?.. Druhý gamepad normálně přihlašuji jako host, když hrajeme proti sobě tak to jde. Ale vždy když dám online, tak můžu tým ovládat jen já. Máte někdo nějakou radu prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu