Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


sulky_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Irituje mě jedna věc a to když hraju FUT, vyhrávám a najednou connection lost.. A 0:3 kontumačně prohraju.. -_-

To asi záleží na tom, komu to spadne. Několikrát se mi stalo, že to spadlo soupeřovi a mě se připsala kontumační výhra. Někdy to je vážně peklo, když mi to najde někoho, komu to laguje jako kráva a já to nechci leavnout abych neměl kontumační prohru... Takovým lidem bych to zakázal hrát. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím jak v 15ce, ale v předchozích dílech vím, že byl způsob, jakým se lidi odpojovali ze hry když prohrávali a kontumačně prohrál ten kdo za nic nemohl. Stávalo se to ve FUT dost často a dost lidí na to na netu nadávalo. Byl to i jeden z důvodů proč jsem FUT přestal hrát i když mě tehda dost bavil. Nevím jestli si to dobře pamatuju, ale myslím, že se dělalo buď vypnutím konzole nebo odpojením síťového kabelu. Ale už si nejsem jistý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Čaues, co říkáte na EA server? Např. dneska čekám 6 hodin na připojení. Už se to stává s železnou pravidelností, že dorazím z práce, zapnu fotbálek, káva už je hotová, zasednu a hola, opět online nefunkční. Štvalo mě to u ps3 a u ps4 jsem z toho na prášky. Za ty prachy nakopat ne do balonu, ale do zadnice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaues, tak jsem něco načetl o EA společnosti, nestačím se divit. Fifu pařím od 98roku, jsem jí věrnej, zůstanu jí věrnej, akorát u toho zřejmě zestárnu o něco dříve, hlavně z jejich podpory. Několikrát jsem volal na podporu, chatoval , mailoval a ty odpovědi bych mohl založit do vtipných memoáru. Každopádně jsem zažil něco podobného jako je popsáno v tomto článku http://www.novinky.cz/internet-a-pc/hry-a-herni-systemy/361296-vitejte-v-risi-beznadeje-nova-hra-neznamena-ze-muzete-skutecne-hrat.html. Od EA bych to zrovna nečekal. Mějte se , smějte se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
ahoj, s kámošem máme problém, hrajeme online freindlies. Jednou sme se spojili a poté to vždy před vybráním týmu spadne, píše ztracené spojení. Nevíte čím to je? Děkuji

Máme stejný problém, už jste to nějak vyřešili ? :/ nejde se nam ani spojit v party, tam je problem v NAT 2 co jsem tak vycetl, ale ve fife problem s online hranim nemam jen proste s nim se nemuzeme spojit porad to vypadava pred vyberem tymu nevite nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ahoj najde se tu nekdo kdo by me poradil, vysvetlil a řekl ruzne vychytavky jak hrat tuhle hru na PS4 ? Hraval jsem hodne nhl ale ted se mi nejak zalibila fifa tak se ji snazim hrat jenze na obtiznost profesional vyhraji tak jeden zapas z 20 a nevim jak se zlepsit. Kdyz se snazim vystřelit tak bud míč do branky ani nedoleti pomalu a brankař ho vklidu chytne a nebo to tu branku uplne přeleti. Chapu že je tezke takhle radit ale třeba nejake tlačitkové zkratky ktere se nejčasteji pouzivaji a tak by me pomohli. Třeba jsem videl vysoky kop od pulky hřiste a vletelo to az do branky jak se to da takhle zvladnout ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzem zaparit: eRiCZEch je moje PSN, vše ti řeknu, doteď jsem hrál jen kariéru, včera poprvé pustil proti počítači a na semipro 7:0 a na pro 5:1. Dneska chci zkusit world class a to si zdaleka nemyslím, že to mám zvladle... Gól zpoza kruhu se dá, ale pokud v těch zápasech o něco jde a vidíš možnost útoku, tak utoc, já to tak aspoň mám. Pak je to strašně moc o hráči, kterej to provadi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni problem je asi ten ze ja prave ty hrace nejak moc neznam tak nevim kde ktery hrač vetšinou hrava. Mate nastavene soupisky na match day nebo na klasicke ? Jinak se ti ozvu a zkusime zahrat. Pokud se mi to teda povede si te přidat. Ja si koupil ps plusko protoze proti počitači me to vubec nebavilo. Vubec nechybuje a je to takove jine než kdyz hrajes proti nekomu po internetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu