Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 15


skolni.flakac

Recommended Posts

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem teď nainstaloval FIFU 15 a o půlnoci si aspoň pár zápasů zahraju. Taky jsem zadal ke stáhnutí ten druhý kód, který byl na kartičce nad kódem ke stažení hry, můžete mi pls někdo napsat co to je? Je to něco do Ultimate teamu, ale ten jsem v předchozích ročnících moc nehrál, takže se moc neorientuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem teď nainstaloval FIFU 15 a o půlnoci si aspoň pár zápasů zahraju. Taky jsem zadal ke stáhnutí ten druhý kód, který byl na kartičce nad kódem ke stažení hry, můžete mi pls někdo napsat co to je? Je to něco do Ultimate teamu, ale ten jsem v předchozích ročnících moc nehrál, takže se moc neorientuji.

a kde bereš tu jistotu, že to v 00:01 pojede?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi nekdo poradit jak se.vlastne hraje ultimate team? Ja tomu furt nejak nerozumim...Postavil jsem zakladni tym,nic extra a po jednom kratkym sampionatu uz mam v tymu Vidala,Schneidera,Balea atd...nevim jestli ma smysl mit takhle silny hrace v zakladu ani nechapu jak je tam muzu mit kdyz hraju nejakou okresni xxx ligu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to určitě Ultimate team, co hraješ? Protože ten funguje tak, že si založíš svůj klub, který si pojmenuješ a zpravidla dostaneš do začátku dost slabé hráče (bronzové) s overalem tak kolem 60. Další a lepší hráče získáváš tak, že si kupuješ za herní peníze balíčky, které jsou buď bronzové, stříbrné a zlaté a pak ještě nějaké speciální. V každém balíčku je několik hráčů a bývají tam i třeba různé dresy a stadiony a tak, které pak můžeš používat. A čím je balíček dražší, tak tím lepší hráče bys tam měl mít. Jednotlivé hráče potom můžeš kupovat i přímo na burze. Herní peníze získáváš za hraní zápasů a nebo za prodávání hráčů na burze, nebo si je můžeš koupit za reálné peníze. Jak jsi získal ty hráče o kterých píšeš? Protože ti jsou docela drazí a není zrovna lehké je získat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu