Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejlepší PSP v ČR - ZUZY´s PSP by Mootoo


zuzy

Recommended Posts

Lol tu sa to rozkecalo. :D

1.) Ked bude te mat na vasom PSP vsetky vychytavky ktore by ste si na nom vedeli predstavit tiez si budete myslet ze mate najlepsie psp na svete ;)

2.)dvojtyzdnovy fartsnifery co maju este odlozenu krabicu z blockom od PSP a este nestihli ani DG su najlepsi kritici.

3.)Co sa tyka FP asi najkrajsi je podla mna origo cierna pre tento mod(dualnob)

4.)no a ukoncim to tymto : Je to HW zasah ak si mam zobrat na seba zodpovednost za niekoho PSP tak to nieco stoji ,ja totizto rucim kupov noveho kusu pri znefunkcneni , som na to zvyknuty od montaze prveho modchipu do PSX ,ked este vacsina ludi na tomto fore nemala ani sajn o videohrach.

BTW podla mna dobry vkus Zuzy mne sa to PSP nahodov paci viac ako moje asi si take spravim ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dante nerikal jsi nahodou ze by jsi si do PSP nenechal vrtat ze tim narusis stavbu a prijdes o zaruku??? a tedka tady pises neco o tom ze o necem takovem uvazujes, prijde mi to ze si celkem protirecis.

Jinak Mootoova prace je luxus musim ho kluka jednoho sikovnyho pochvalit. jen tak dal a zachvilku bude PSP litat a teleportovat veci :D

jak se to vezme....určitě bych si nenechal dělat takovou kravinu jako odbrušovat úchyt na poutko....podsvícení L a R tlačítek a umd mechaniky je už něco jiného.......to vypadá luxusně....

btw motoo kolik by to stálo tyhle dvě věci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni,

Sice to bude znít jako odvážný tvrzení, ale myslím si, že v současný chvíli mám nejvíc "vytuněný" PSP v ČR a možná i na Slovensku.

To si mozes fakt iba mysliet videl som aj lepsie a tu v PP je jeden, co ma Joy jak ty + ma jeden vonku cez kablik a ten je fakt super .... je to jak Joy s PS 3 Gamepadu podsvietene ho ma vsade a ma ho cele transparent.... prevazne biele podsvietenie..... a tvrdit ze mas najviac vytunene PSP v CR a SK je fakt odvazne.... Mozno ho mas najlepsie vytunene tu na Fore ale inak si moc namyslas...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D on napisal ze "a mozno aj na slovensku" ;) BTW mna napriklad moc nelaka zvacsovat PSP alebo robit moding ktory extremne meni vzhlad ako taky praveze sa mi paci v podstate decentny BLACK a tie svetielka naozaj len v trigger mat to cele vysvietene ako kolotoc sa mi moc nepaci+neprakticke maximalna vec je zabudovany fotak ked budem mat este jedno psp tak to asi poriesim je to fakt nenormalny mod :) a da sa to spravit na vypinac :) akurat prides o UMD mechaniku .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to myslel trosku jinak a slovensky umim,nerozesmal me tvar toho slova,ale ze napsal ze pride jenom o UMD mechaniku,a kdyz si vezmu ze pspcko je vytvoreny aby si na nem poustel hry a filmy z UMD a tahle moznost bude vypustena tim ze ji mootoo odstrani, tak sem si predstavil nekoho ze sony jak by z toho dostal mrtvici :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja to myslel trosku jinak a slovensky umim,nerozesmal me tvar toho slova,ale ze napsal ze pride jenom o UMD mechaniku,a kdyz si vezmu ze pspcko je vytvoreny aby si na nem poustel hry a filmy z UMD a tahle moznost bude vypustena tim ze ji mootoo odstrani, tak sem si predstavil nekoho ze sony jak by z toho dostal mrtvici :lol:

No upřímně já třeba nemám na UMD vůbec nic... Všechno je ISO, nebo to jede z karty. Takže mě by ztráta UMD mechaniky vůbec netrápila.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci ti dotoho neak kecat nebo zasahovat, ale jaky ma smysl napsat topic o tom ze mas nejlepsi psp? 50%lidi se to bude libit 40% lidi se na tebe akorat tak nastve protoze delas jak velky si machr a 10% to bude uplne jedno.Tim te nechci urazit ale myslim si osobne ze to stacilo rict na shoutu podelit se o to treba s mensinou a nevytahovat se s tim az na mars... neber to jako urazku jen se mi nelibilo to divadlo kolem toho jinak nic.mas to pekne:thumbup:

Nic proti ale kdyby to sem nenapsal tak bych ani nevedel ze neco takoveho existuje.Samozrejme mas pravdu ze mohl napsat např... Tuning psp a ne nejlepsi pspNo nic myslim ze uz to je jedno;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je zvlastni ze se tu ZUZY vytahuje jak kdyby to byla jeho prace.. vyuzivej si toho ze je nejlepsi, ale porad je to prace MOOTOOa, tudiz je to JEHO nejlepsi prace a vsichni muzeme gratulovat jemu ;)

Takze MOOTOO, dobra prace, ses dobrej ;)

Nejlepsi PSP to urcite neni, videl jsem MNOHEM lepsi tuningy, jenze se s tim kazdej tak nechlubil jako ty, chlubis se cizi praci - je to prace MOOTOOa :) takze fota nemam, ale ver ze nejvice vytunene nemas ;)

a v posledni fazi bych chtel souhlasit s woko_o, ktery tvrdil, ze tvuj nick je holcici, ano je to pravda, kazdemu se vybavi jmenu ZUZKA/ZUZANA a tedy ZUZY spoji s holkou, ikdyz vi ze holka nejsi, porad to v podvedomi je, toho se nikdo nezbavi a je to dost neprijemny.. (jak pro tebe, tak pro nas ;) )

EDIT: to antabelus: je to z acidmods ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jakoze dobre udelana pracicka,ovsem ZUZY je s toho az moc udelanej :-D newidim na tom pravem analogu nejakou vyhodu je to zbytecny PROTOZE-funguje pouze jako nahraska tech tlacitek ne jako plnohodnotny analog tzn. ve hrach jako SF,MoH atd kdyz zamirujete na nepritele a mate nastaveny freelook na X,O.. musite jemne domirovat tim ze je lehce mackate a upe stejne to funguje na tom pravem analogu takze upe zbytecne mozna jeste tezsi jak na tlacitcich ja osobne tyto hry hraju stylem X,O...pohyb a analog freelook a tim padem muzu vyuzivat jemneho mireni originalniho analogu a to ze pri nejake situaci musim mackat 2tlacitka naraz mi necini zadny problem(myslim stejne jako 99%lidi tu na foru:-)

uf doufam ze jste pochopily jak to myslim:) jinac diody pekny ale bojim se jesi to netaha oci pri hrani ve tme??a proc to pises jako kdyby to byla nejaka mega bomba dyt clovek co se v tomhle nejak nepohybuje tak ani nepozna kdyz to uvidi nejaky rozdil max.diody a mozna ho napadne ze origos psp tam ma jenom jeden analog,yooo kdyby jsi tam mel jeste nejaky fakt pekny kryt tak to je jina to zaujme kazdeho,jinac videl sem i tu na foru peknejsi psp napr.to ruzove s tim pruhlednym krytem a borec s tim nedelal takovy rozruch...nechce se mi verit ze ti je 26bo kolik...:-Djako neber to jako urazku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cenu bych si nechal pro sebe, protože to bylo dělaný formou barterovýho obchodu = něco z něco :-)

ZUZY

Sorry za OT ale toto mi nedalo :wohow: preco nakonci stale davas ZUZY sak vieme kto to napisal toto nieje list ze sa budeme oslovovat velkymi pisemnami :lol:ako ja ty to neberiem len ked uz to tu citam normalne mi to lezie na nervi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D dobre sa to cita ,vy ste nepobrali jednu vec zuzy je super nick chalan sa vola tak ze nevidim iny mozny nick vhodnejsi ;) a k tomu tuningu podla mna a aj inych ludi napriklad aj na AC je tuning co vyzera ako stock najlepsi ;) nie je problem nasrat tam 100 diod :) ale je to na rit samoskaze su viac doriadene PSP ale co ja viem mnesa to moc nepaci a navyse robil som len to co p.Zuskac povedal :P no a k tomu od kial berem navody? ano jasne ze jednym okom kukam na AC ale napriklad ten dual je cisto moja praca a kazdy kto chodi na AC vie ze som aktivnym clenom a mam tam aj svoje prace zverejnene a okomentovane ,nie som vykradac cudzich tutorialov ;) a navyse vediem sekciu o modingu na konkurencnej stranke lebo tu o to nebol zaujem a mne to nejak nevadi lebo odozvy su dobre a hlavne ludia maju zaujem . No a nazaver mam elektrotechnicke vzdelanie a viem co robim nepotrebujem na take veci ako je podsvietenie L+R speci navody cakajte a sledujte AC mam rozrobeny novy mod ktory nema nikto ani na AC zuzy vie o co sa jedna . Pre vsetkych len tolko ze nejde o 1000 lediek na zadnom dekly PSP :)

EDIT: navyse budete prekvapeny ked KG dokonci svoj HW/SW mod snad sa mu to podari , drzim mu palce!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za OT ale toto mi nedalo :wohow: preco nakonci stale davas ZUZY sak vieme kto to napisal toto nieje list ze sa budeme oslovovat velkymi pisemnami :lol:ako ja ty to neberiem len ked uz to tu citam normalne mi to lezie na nervi...

tymky ty budes urcite super chalan ale preco preberas pic....y ? napr jak to stunene PSP z popradu nepochopil si podstatu a to je to ze zuzy vyvolal flame, a co moze byt pre reklamu lepsie? hmm? nevidim nic carovne na svietiacej pic...ne s trciacimi joymi po bokoch ale to je otazka vkusu ;) proste ber to tak ze tento kus je ako prezentacia co sa da spravit.

Vies ono je vela ludi co vedia len posudzovat druhych , ja pocuvam hodne twrdy rock a tiez poviem na disco ze je to na ... ,vsetko je vec vkusu ;)

BTW: vidis moj sig? vtedy som este nerobil PSP tuning a je to fotomontaz ;) a pozri sa na zuziho psp ! docela sa to podoba nie ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tymky ty budes urcite super chalan ale preco preberas pic....y ? napr jak to stunene PSP z popradu nepochopil si podstatu a to je to ze zuzy vyvolal flame, a co moze byt pre reklamu lepsie? hmm? nevidim nic carovne na svietiacej pic...ne s trciacimi joymi po bokoch ale to je otazka vkusu ;) proste ber to tak ze tento kus je ako prezentacia co sa da spravit.

Vies ono je vela ludi co vedia len posudzovat druhych , ja pocuvam hodne twrdy rock a tiez poviem na disco ze je to na ... ,vsetko je vec vkusu ;)

BTW: vidis moj sig? vtedy som este nerobil PSP tuning a je to fotomontaz ;) a pozri sa na zuziho psp ! docela sa to podoba nie ?

To psp s Popradu som rozoberal preto lebo "Zuzy" nam tu tlacil do hlavy ze najlepsie v CR a asi v SR vravim ze v SR nie tak co riesis.... A ja nevravim ze je to PSP skarede ja mam vkus dobry paci sa mi to aj ja by som si to dal spravit ale urco by som netvrdil ze ho mam najkrajsie v SR x) Ja nikoho neposudzujem.... To PSP s popradu sa ty mozno vravi ze stunene milion lediek ale nevidel si ho... Tie joye nesu take ze trci kabel a joy dakde s kraja je to vsetko pekne elegantne prevedene a zatial co poznam co ho videli sa kazdemu pacilo... ale iste aj on netvrdil ze ho ma najrkajsie v SR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu