Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak je to s účtem po koupi


olasek

Recommended Posts

Dobrý den,

zakoupil jsem na aukru již použité PS3 s celkem 25 hrami zakoupenými v PS Store. Nyní jsem napsal majiteli, ať mi zatím pošle login s heslem, abych si ho mohl změnit s tím, že jsem myslel, že hry zakoupené přes PS Store jsou spárovány s účtem. Z jeho strany mi však přišla tato odpověď. "Hry vám půjdou i bez účtu, nejsou získány přes PS Plus ale přes PS Store. Účet mám v plánu dále používat."

Možná je to hloupá otázka, ale nikdy jsem žádnou konzoli od PS neměl, ale zdá se mi to jako hloupost.

Děkuji za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není nějaká možnost, že by mě ten uživatel přes ten původní účet ty hry přetáhnul nebo si je překopíroval na svoje zařízení, které třeba koupí? Jestli to dobře chápu, tak hry jsou tedy spárované s aktivním zařízením tzn. konkrétní konzolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě jde o to, že až mi přijde konzole, já si založim svůj účet s tím, že se pak dostanu ke hrám, tak jestli nebude mít on pořád nějakým způsobem možnost mi propojení s hrami zrušit. Pokud ano, tak od tohoto obchodu asi raději odstoupím, jelikož s dobrou vírou v dnešní době člověk nepochodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může ti to zrušit kdykoliv pokud deaktivuje danou konzoli, ale otázkou proč by to dělal.... kolik jsi dal za ps3? já prodával xbox 360 se 140 hrama a dotyčný je dodnes má... protože já mám účet na své nové konzoli... navíc u xboxu to takhle smazat nemůžeš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě jde o to, že až mi přijde konzole, já si založim svůj účet s tím, že se pak dostanu ke hrám, tak jestli nebude mít on pořád nějakým způsobem možnost mi propojení s hrami zrušit. Pokud ano, tak od tohoto obchodu asi raději odstoupím, jelikož s dobrou vírou v dnešní době člověk nepochodí.

Osobně bych do toho asi nešel, protože pokud ti nedá plný přístup k účtu, na kterém jsou ty hry koupené, tak ti pak může na dálku konzoli deaktivovat a máš smůlu. Jinak to funguje tak, že na konzoli budeš mít jeho účet a ty si vytvoříš svůj, na kterém budeš ty hry hrát. Pokud ale nebudeš mít přístup k jeho účtu, tak v případě smazané hry nebo když ti odejde HDD, tak ty hry už si na konzoli znovu nestáhneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím, že tohle je řešitelné s aukrem minimálně půl roku :) navíc pokud už vydražil na aukru je to o tom jak je to tam napsané a pochybuju, že tam psal, že dá účet.... :) jak bylo řečeno, hry budou hratelné a kdyby mu to zrušil, tak bych se ozval aukru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento dotaz jsem psal i na další fóra a poté i na facebook a dospěl jsem tedy ze všech získaných informací k tomuto:

- Pokud mi nedá ten jeho login, tak budu moct sice hry hrát, ale pokud je smažu, už je znova bez jeho loginu nestáhnu

- Pokud deaktivuje konzoli, což přes svůj účet udělat může třeba přes internet, tak hry nebudu moci hrát už třeba za týden nebo zítra a to i přes to, že pojedu na svůj účet

K tomu mám tedy ještě další dvě otázky

Když deaktivuje konzoli přes svůj účet, budu ji moci potom znovu aktivovat přes ten svůj, byť již bez her?

Když si poté koupím přihlášen na svůj účet např. hru v PS Store, nezruší se mi nebo nebude k ní mít přístup i on, když může deaktivovat tu konzoli?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento dotaz jsem psal i na další fóra a poté i na facebook a dospěl jsem tedy ze všech získaných informací k tomuto:

- Pokud mi nedá ten jeho login, tak budu moct sice hry hrát, ale pokud je smažu, už je znova bez jeho loginu nestáhnu

- Pokud deaktivuje konzoli, což přes svůj účet udělat může třeba přes internet, tak hry nebudu moci hrát už třeba za týden nebo zítra a to i přes to, že pojedu na svůj účet

Přesně tak

Když deaktivuje konzoli přes svůj účet, budu ji moci potom znovu aktivovat přes ten svůj, byť již bez her?

On deaktivuje tvoji konzoli od svého účtu, na tvůj účet, tebou zakoupené hry ani tvoji konzoli to nebude mít vliv. Tím v podstatě jen zruší svoje poslední pouto s tvojí konzolí a pak už s ní nebude mít nic společného. Na dálku už pak konzoli znovu aktivovat pro svůj účet nelze, musel by se s účtem na dané konzoli fyzicky přihlásit. A analogicky on nebude mít nikdy přístup ke hrám z tvého účtu, protože to by se musel na své konzoli přihlásit s tvým účtem.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu