Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dvakrát Xbox


Kinimod7

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

dřív nebo později tě vždy najdou... a s tím banem na konzoli je to pravda na půl....pár lidí dostalo ban na účet poté, co dostali několikrát ban na konzoli nejznámější byl asi Panther který měl přes 100 000 gamerscore :)

a potom já před x lety :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já měl ještě víc přes 120 000 :D jenže já ban dostal až poté co jsem účet půl roku zahodil :D přešel jsem z pálených na origo a dobře jsem tenkrát udělal no a ted se blížím ke 200 000 :D

dříve se to víc hlídalo... dnes už moc ne a druhá věc já to třeba dostal za speciální způsob jak ojebkat arkády z xlive :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zrovna minulý měsíc tam byl naprosto boží dishonored... ted jsem třeba sám koupil na xone za 200 Child of light a o vánocích zase bude mega sale za pár korun

s novinkama pokud se nechce vydávat je to stejný koupí a o 200-300 slevní a prodá dál... takže za 200-300 si můžeš zahrát libovolnou novinku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu