Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

Diky moc, tebn zvonecek jsem prave dostal (nebo si spis vyzvedl) vedle panenky na schodevch, takze to co jsi nasel na netu nejspis sedi :-) Ja sel k bossovy uplne prvne jen se nechat zabit, ten zacatek je sileny, kdyz musism fakt nahrabavat duse (nebo spis krve e)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jop ja si to presne nepamatoval, zacal sem hrat uz v lete a ted teprve dohraval. Ten prvni boss je zrovna volitelnej, hlavni te ceka az prolezes stoky a zprovoznis si vytah k nemu, aby si to neobchazel. Jinak sem ho porazil asi na 37 lvlu zhruba a Clerica tak kolem 20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvely, napsal jsem ti pm tak asi muzem psat tam. Jinak ma nekdo nejakx napad, trik jak co nehjrychlehi a nejlip ziskat krve v prvni lokaci od central lampy az k mostu? Na vlkodlaky zatim nepujdu, ale uz jsem je jednou dal, se stestim. Vzdycky udelam takovy kolecko od te lampy pres typky u ohne az k mostu a pak otecrenou zkratkou pres barak zase k lampe, da mi to tak 2000 dusi (krve) ale zachvili to bude chtoit vic, protoze na 16lvl to bude chtit tak 1800. Jedu opatrne, pomalu, ale snad od 20lvl to uz bude vic hratelnejsi, :-) Diky moc (porad me vsak zajima, proc mi panenka sedi a nestoji - meni altivni i vzhledove), je to tim, ze mam insight0?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jop zrovna father Gascoigne je povinnej páč bez něj se ti neotevře přístup do další lokace (která si zrovna myslím že je katedrála). Každopádně já jsem to zlomil asi s lvl kolem 37 a dalo mě to teda co proto, využil jsem tu hrací krabičku a mastil sem ho o sto šest :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to mrcha. S levelem 35 jsem ho utloukl během 15 vteřin, když jsem si ho potahal okolo náhrobků, ale když chytne zvířecí podobu, tak mu zahraju a nestiham přepínat na molotov a dvakrát hodit. Je jak na pervitinu a zcela nečitelný. Tak skiluju sílu 2x zdraví 2x a vytrvalost 1x nebo ono když dojde, tak ani kotoul nelze. Chci ho dodělat po zahrání na pár seku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dá se zabít i na 5 levlu celkem bez problémů, když použiješ náhrobky a ve zvířecí formě ho uházíš molotovama nebo ho zatáhneš za strom a tam ho uházíš molotovama :D. Na 35 lvlu si nedovedu představit jaká to musí být nuda, když procházíš další lokace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je možný že se pletu, že jsem ho vybušil už na lvlu 18, jak je to dlouho co jsem ho porazil, tak to v hlavně nemám. Pamatuju si spíš až druhou půlku hry, ke který jsem se dostal nedávno, abych to dohrál :D a tam mě například překvapila úroveň One Reborna či Nicholase, se kterejma sem problém neměl takřka žádnej a to jsem šel na nižším lvlu než je psanej jako doporučenej na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jako profi hráče tě chápu a taky obdivuji. My poslabsi si zabojujeme i s vlkodlaky a ten lvl mi dává jen dvě sekundy navíc, jinak stačí pár sekund zbrklosti a i s lvl 35 je okamžitý konec. Tam to moc obejít nelze. Všechny silnější raději utancit než spoléhat na jednu ránu, která nevyjde a 20 k duší je fuč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za profi hráče se určitě nepovažuju :D umřel sem tolikrát, že bych to ani nespočítal, ale pořád sem se vracel, ta hra má to kouzlo, který mě donutilo si každýho poraženýho bosse vážit a to jsem ještě nepropadl kořenům, ze kterejch ta hra vlastně vyšla (demons či dark souls), ale o tomdle moc nevím na to jsou tu jiný, kteří to mají dohraný křížem krážem a to jsou podle mě teprve experti :). Teď jsem začal NG+ a s vlkodlakama mám teda taky problém :D, naštěstí už jsem zdolal Clerica a můžu postupovat na Gascoigna, ale moc tomu nedám, chtěl sem to sice dohrát na platinu, ale neuložil sem si pozice na flashku, abych si urychlil průchody a celý to dohrávat několikrát se mě nechce, hraju teď DAI a jakožto fanoušek fantasy RPG a propracovanejch postav se zhruba ve 12tý hodině hry nemůžu nabažit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak pise michal.ostravice, prilezitostni hraci a ti co nemaji se Souls hrama vubec zkusenost, ja se strachuju o blbych 1000 krvi natoz o 10 nebo 20k :D Ja ty bosse bvubec neznam jmenem, radeji si nalevelim a az potom pujdu dal. Ale popravde, to jde za prvni lokaci nabrat i 7000 jo? Ja se docela bojim, co me vsechno ceka :-) Musim se perfektne naucirt ovladani, jinak koncim rychle, misto utoku se dam lecit s a to je spaztne, damozrejme :) Diky vsem. Ja

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to klobouček, mě se nejhorší ztráta povedla zhruba ve čtvrtce hry, kdy ještě na novej lvl stačilo kolem 3 tis. a přišel jsem o 70k. Teď na NG+ už ty ztráty kdy přijdu o 30k jsou celkem běžný a rozhodně to neprožívám tak jako na začátku :D.

PS: Když občas vidim ty streamy a ty cápky co maj u sebe víc jak 2 miliony, tak se mě protáčej panenky :D

Upraveno uživatelem S4m0s
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady se strach ze ztraty dusi urcuje dle toho kolik lvlupu za ni muzes udelat. Jelikoz v ng+ uz ma clovek vse nakoupene (predpokladam, ze nyni i vc DLC veci? - nevim, ps4 uz nemam), a pak kdyz za treba 150k udelas 2 lvl, taky to fakt nema cenu resit. Horsi je, kdyz v prvni hre clovek hraje frajera, typem, tohle jeste dam, tohle taky, pak tam nekde zhebne 90K dusi na zemi a se stazenyma pulkama se modli at se k nim dostane zpet, protoze by za ne mohl udelat treba 8 nebo vic lvlup, (nejidealnejsi je, kdyz duse vezme nejakej nejblizsi prezivsi enemie - nejlepe, kdyz je treba o patro vys - a clovek ho nemuze najit, nebo podobne, a u dusi potom kvuli tomu zhebne :D - nejlepe tim, kdo mu ty duse vzal :D)

*duse = krev :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

táto hra sa mi strašne páči, podľa toho, čo som videl na videách a čítal v recenziách. považujem sa však za casual hráča, hry si väčšinou vychutnávam na easy, keďže nemám rád, keď narazím na miesto, odkiaľ sa neviem pohnúť kvôli obtiažnosti. Diablo 3 som prešiel na normal, GoW3 a Ascension tiež. všade čítam, že táto hra je náročná. je tam nejaká voľba obtiažnosti? a ak nie, je možné nejakým spôsobom grindovať peniaze a vylepšovať si postavu predtým, než sa stretnem s nejakým bossom? s tým problém nemám, kľudne budem prechádzať nejakú úroveň aj niekoľkokrát, pokiaľ mi to uľahčí ďalší postup.. aktuálne je predaji GOTY verzia za 60€, tak nech to nie sú vyhodené peniaze, ktoré by mohli ísť do iného titulu... vopred díky za názory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych jednu prosbu. Posledni dobou se mi szavalo, ze mi ovladac reaguje v Bloodborne pred televici(obrazem) driv. Tzn ze obraz je pomalejsi nez ovladac (neco zmacknu a obrazove to je o nekolil sekund pozdeji nwbo to vynecha ( proste odezva). Nestalo se to nekomu? Tv mam LG a rezim Hra, nikdy se mi to nestavalo. Vetsinou, kdyz jdu bojovat, hrozne to nici hru a prakticky ro hraz nejde. Jake mate nastaveni PS4 stava se vam to? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel bych jednu prosbu. Posledni dobou se mi szavalo, ze mi ovladac reaguje v Bloodborne pred televici(obrazem) driv. Tzn ze obraz je pomalejsi nez ovladac (neco zmacknu a obrazove to je o nekolil sekund pozdeji nwbo to vynecha ( proste odezva). Nestalo se to nekomu? Tv mam LG a rezim Hra, nikdy se mi to nestavalo. Vetsinou, kdyz jdu bojovat, hrozne to nici hru a prakticky ro hraz nejde. Jake mate nastaveni PS4 stava se vam to? Diky

Tak tohle může být input lag tvé TV, jen je divné, že to nikdy nedělalo. Můžeš to vyzkoušet pravou páčkou a to tak, že pohneš a poznáš jestli se obraz pohnul okamžitě. Některé modely od LG mají input lag 50 a víc i v režimu hra, kvůli tomu jsem vrátil model 580V. Tady je základní přehled jejich hodnot. http://www.rtings.com/tv/reviews/by-test-results/input-lag

Každý má na to jiný názor, takže ohledně hodnot je to na tobě, ale já rozdíl poznal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu