Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

no ja hral demons souls a dark souls zaroven,takze jsem si citovy vztal udelal pro obe najednou stejny, i kdyz demons souls mam radsi, lepsi hudba a tri ruzne platiny (eu,jpn,usa) kdyz se mi nedarilo v dark,sup na demons a obracene.

Jinak ze zacatku hraje asi kazdy sam, to zjistovani jak zabit toho a toho bosse je lepsi. uvidime jestli nekteri bossove budou tak tezky,ze bude potreba vyuzit spoluhrace. A pak tu budou ty dungeony na coop to bude hodne zajimave. Tenhle tyden bude dost kratkej, prace, hrani,spani,prace atd:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já jsem zvědaví na změnu konceptu..štít jsem používal především k parýrování a celkově jsem hrál spíš kotoulovačku..vlastně jsem ani jednu hru nedohra s postavou co bz používala velký štít. Tady doufám že bude dostatek munice abych si zse to parýrováníužil...no teším se jak malý Jarda..zítra dorazí obě edice :) Sluchátka už mám a mikrofon je taky na cestě...takže pokud neselže technika nahraju první průchod :) ouuuuu lidi konečně zjistí, že jsem kopyto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak bloodborne je o backdashi a evade (kotoul),takze by jsi nemel mit zadny problem. A nejake stity sice budou nekdy v pulce,ale neni treba je mit. Jeste jsem se nerozhodl koho budu vlastne hrat, v alpha testu jsem vyzkousel vsechny,ale neprisla mi nejak velka odlisnost,spis zvolim rychlejsi zbrane a mensi dmg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i po precteni prakticky vsech recenzi se trochu bojim v ty hre o to, ze uz tam nebude takova moznost a volnost ve vybave zbrani a hrani ruznych stylu, kdy treba v DS2 mam 10 postav a kazda proste uplne jina vybava a jinej styl hrani... tady to dost vypada ze to bude na jedno brdo. Ale snad se pletu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jestli to chapu spravne,tak se jde healovat pri boji,velice zajimave. Jinak uz chapu to oznaceni demon´s souls 2, protoze je tam neco jako nexus a z toho se chodi do danych lokaci, epik

Ano pokud ti život o něco klesne a ty zariskuješ v boji tak ,že nedoplnís lektvarem čára života se ti při těhle riskatních napadáních o něco málo obnoví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle mechanika se mi líbí i nelíbí zároveň.. boje na mě působily takovým tím R1,R1,R1,R1 backstep ...samozřejmě je tam větší hloubka a asi se to jen tváří z té trošky co jsem viděl ale variace útoků my přišla méně variabilní.. nicméně jsem zase na druhou stranu viděl transform attack kdy změníte vlastnosti zbraně jejím přestransformování při útoku a plynule a to se my moc líbí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to každopádně, to jsem hrál snad všechno co vyšlo.. Ted jsem rád když se k tomu dostanu večer a o víkendech. Ale na bloodborne si udělam čas i kdyby měla bejt tichá domácnost :D zítra si ho jdu vyzvednout a od pátku mi nikdo neuvidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu