Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

jo kazdym novym lvl se dalsi "zdrazi" ale jak budes postupovat hrou z nepratel budes dostavat vice echoes takze to je vybalancovany, budes mit i runy ktere ti davaj urcite schopnosti navic a treba prave i vic echoes z nepratel atd...

podle meho je zaklad vitalita a endurance a pak skill NEBO strenght podle toho jakou pouzivas zbran ale do obou bych to nesazel to je zbytecny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Osobně jsem jel přes půlku hry s hunter axe takže sem investoval do strengh a až teď po dohrání a i ke konci sem levloval skill a ty ostatní položky (kvůli itemum jako madarasz whistle apod.), takže za mě navyšovat tak do 20-25 první tři a pak zbytek. Jinak jak bylo řečeno v novejch lokacich jsou další nepřátele kteří dávají víc echoes a pak se lip levluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemám žiadne molotov koktejly.. ani mi ich nikto nenecháva. dostávam lekárničky, náboje, ale molotov mi nedáva nikto... kde ich zobrať? chcel by som ísť skúsiť cleric beast, ale čo som našiel videá, tak všetci používajú hlavne molotov a keďže ja nemám ani jeden, tadiaľ asi cesta nevedie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám menší dotaz k zvaní přátel do coop modu. S kamaradem už jsme spolu kousek hry prošli, ale teď jsem u bosse Vicar Amelia a potřeboval bych s ní pomoct, jenže mi nejde zacinkat na velký zvoneček. Nevíte v čem muže být problém? Mockrát děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

keď už je reč o tých zvončekoch.. aby som mohol zazvoniť a pozvať kamaráta do hry, potrebujem insight? a ak áno, keď sa ten kamarát pripojí, zahráme a budem to chcieť urobiť znovu, potrebujem ďalší insight? v tom prípade je to veľmi vzácne, nie? navyše, keď sa bossa nepodarí zabiť, bude to celé úplne zbytočné..

a ešte dotaz.. keď hráte dvaja, zvyšuje sa automaticky obtiažnosť? keby som potreboval pomôcť a som úplná lama, s ďalším hráčom to bude ešte náročnejšie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám menší dotaz k zvaní přátel do coop modu. S kamaradem už jsme spolu kousek hry prošli, ale teď jsem u bosse Vicar Amelia a potřeboval bych s ní pomoct, jenže mi nejde zacinkat na velký zvoneček. Nevíte v čem muže být problém? Mockrát děkuji za rady

Buď nejsi online a nebo jsi mimo oblast kde můžeš zazvonit.

V tvém případě nesmíš stát v tom chrámu, ale před vstupem do něj si zazvonit a kdekoli venku počkat, jen ne uvnitř. Před každým bosem je místo kde už nelze zazvonit a je třeba se trochu vrátit zpátky.

Pokud jsi v oblasti kde se nedá zazvonit, tak se Ti také objeví přeškrtnutý zvoneček pod zeleným pruhem staminy.

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ako je to s tým "platením" za zazvonenie? spotrebuje sa mi 1 insight, keď zavolám niekoho do coop? získal som nejaké zvončeky, ktoré majú napísané infinite use, ale ten tam asi nepatrí...

a ešte dotaz: aký je rozdiel medzi strength a skill? som military veteran a keď levelujem ktorúkoľvek z týchto dvoch položiek, pridáva mi to right hand ATK. je to tak, že strength je na základný R1 útok a skill napr. na visceral attack alebo ako? alebo má strength vplyv aj na špeciálne útoky, ale skill nie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 zazvonění = 1 insight, pokud se nikdo k tobě nepřipojí, tak se ti insight vrátí.

Za poražení bose získáváš od 1 insight až po 5 insight, záleží o jakého bose se jedná.

Strenght = fyzické poškození k težkým zbraním

Skill = fyzické poškození pro lehké zbraně

Zaleží jakou používáš zbraň, podle toho pak jeď buď skill nebo strengh.

U zabraní je pak vždy uvedeno k jakému statu dostaneš největší násobek S,A,B,C,D,E (S je nejlepší)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mikas_cze: Diky za rady, nicmene online jsem byl urcite a neslo mi zazvonit nikde v cele lokalite pred Amelii. Tech mist jsem zkosel snad 100 a i jsem zkousel hru vypnout a zapnout, taky nekolikrat. A pritom ten kamarad, ktereho jsem chtel ke me pozvat, uz na uplne stejnem miste pomahal brachovi. Takze porad nevim v cem je problem. Nicmene Amelii jsem nakonec dal vcera vecer sam, ale do budoucna bych byl rad kdybych prisel na to kde je problem. Ale i taky diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych radu. Porazil jsem Cleric Beast, Father Gascoigne, Blood-starved Beast, Witch of Hemwick, Vicar Amelia a Darkbeast Paarl (presne v tomhle poradi), a ted nevim kudy dal. Z Grand Cathedral jsem nasel cestu jakoby doleva, kde jsem dosel az do takoveho kostela, kde me chnapla nejaka prisera do vzduchu a okamzite zabila. Nejak teda tedka nevim, kudy pokracovat, tak budu rad, kdyz nekdo poradi. Diky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

len som sa chcel pochváliť, že som na tretí pokus a sám zabil Blood-starved Beast, teším teším :) normálne sa mi triasli ruky;) Fire paper FTW! Len je obrovská škoda, že ho nemôžem kúpiť v hunter's dream ako niektoré iné veci. Super hra, fakt super;)

Aby jsi mohl začít kupovat Fire papery za echoes, tak musíš nejdříve najít předmět "Radiant sword hunter badge", který se nachází v Healing Church Workshop. Poté si budeš moci koupit i plno dalších věcí jako Ludwigs Holy Blade a Rifle.

Cathedral Ward do prava a výtahem nahoru. Pak do věže úplně nahoru. :D

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mikas_cze, presne tam som sa včera vybral, ale pri tých dvoch snajproch na streche som nejak zle sekol, spadol som dole a zabil sa;) takže som to potom zabalil a chystám sa tam znovu pri najbližšom pokuse, predpokladám, že si dám poriadny víkendový maratón;)

k tým zbraniam.. stále striedam saw cleaver a hunter axe, oplatí sa investovať do nejakej inej? tých shards zase nie je toľko, aby som upgradoval každú zbraň, ktorú vyskúšam.. uvažoval som nad rifle spear či ako sa to volá, ktorú som našiel v old yharname, ale keďže som zvyšoval doteraz hlavne strength, táto zbraň nie je nič moc, pretože vyžaduje skôr skill..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se sekerou na pohodu dojedeš hru...jedna z lepších zbrani ve hře - parádní kombinace 1handed a 2handed útoků a sekyra v jedné ruce vrací obrovské množství ho zpět (rally)..pri určitých gemech a buildu lze kolikrát stát face to face velkým nepřátelům a diky regainu je usekat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, kúpil som Ludwig's Holy Blade a je to super. momentálne ju mám na +6, akurát mi z nejakého dôvodu nezvyšuje hodnoty pri levelovaní tak, ako doteraz. STR a SKL mám na 25, doteraz mi pridával zhruba 3 body k ATK, ale teraz mi dáva len 1, príp. 2.. googlil som niečo o small a hard cap, kedy sa tie hodnoty majú začať znižovať, ale podľa tých tabuliek na wiki tam zatiaľ nie som, tak nechápem, prečo sa to zrazu "spomalilo".. dokonca aj physical defense, ktorá sa pri každom level up dvíhala o 3 body sa už nedvíha o toľko, ako doteraz.. som urobil niečo zle alebo čo sa deje? nehrám ďalej, len farmím v Hemwicku, nech to nie je také náročné, ale už by som sa asi mal pohnúť ďalej.. zatiaľ som zabil iba 3 bossov (+ hemwick witch, ak sa to ráta ako boss) a som level 72...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu