Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

Určitě není na nic, v dungeonech mám vyzkoušeno, že funguje dobře. V samotné hře určitě také, ale tam jsem si toho tolik nevšímal.

Určitě tedy doporučuji projet i několik těch dungeonů, tam se dá také dobře nafarmit.

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mikas_cze tak dungeony som zatiaľ neskúšal vôbec.. stále sa zatiaľ venujem hlavnej časti hry.. najlepšiu zbraň mám Ludwig's Holy Blade +8, akurát sa mi zdá, že sa stále viac opotrebuváva.. keď si vezmem inú zbraň, jeden run cez Hemwick mi zníži durability o nejakých 5-6 bodov.. keď idem s LHB, ktorú používam stále ako jedinú, tak mi cez Hemwick zníži durability aj o 60 bodov.. všimol som si to len teraz niekedy.. majú zbrane nejakú celkovú životnosť? lebo ako hovorím, ešte donedávna som opravoval zbraň po nejakých 10tich runoch, teraz to musím robiť každý druhý.. tak neviem, čo sa s ňou deje :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá zbraň má svou životnost (durability) a je tedy nutné, je jednou za čas opravit.

Ludwig má myslím 250, takže by měla něco vydržet. Já osobně jsem s ní nikdy problém neměl, jen jednou za čas opravil.

Pravděpodobně máš u ní aplikovaný nějaký gem, který tu její durabilitu snižuje, tak se na to mrkni.

U Ludwiga mám jen runy na +Physical atack, žadné bolt ani fire atp...

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neviem, predtým som si to nevšimol.. tiež mám iba runy s physical attack, žiadne elementy.. schválne som si kúpil kirkhammer, upgradol na +6 a zahral tú istú časť hry ako s Ludwigom a pri jednej bolo opotrebovanie 6 bodov z 250 a pri druhej 60 z 250, tak tomu nerozumiem.. ozaj si nie som istý, či to robilo aj predtým.. ešte môžem skúsiť vyhodiť tie gemy, či v tom bude nejaký rozdiel. raz som mal pridaný nejaký cursed gem, ktorý mi znižoval HP o -3 každú sekundu, ale to som si všimol a vyhodil ho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To určitě ne. Durabilitu snižuje jen používání zbraně a cursed gemy s "WPN durability DWN".

Je tedy nutno ji jednou začas opravit a ihned ji přestat používat, pokud se objeví hláška "WEAPON AT RISK".

Ale je také možné, že je tam použita fíčura z Dark Souls, kdy se zbraň hodně ničila pokud s ní člověk často mlátil do kamenů a zdí místo do potvor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

macplash: na toho huntera se chodí s brokovnící, která mu dává parry, ale zabíjel jsem ho dvakrát a nikdy jsem s ním neměl problém. Obojí bylo se základní sekerou. Zkus se naexpit. Nejlépe se farmilo na prasatech a těch parchantech s pytlem v jailu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toho huntera s chikage v grand cathedral som už dal.. ale tak, "trochu" som expil a som level 125, takže to by bolo divné, keby som ho nedal :-D asi by som mal pokročiť v hre, lebo zatiaľ nemám dokončenú ani základnú časť.. to ma ešte čaká Old Hunters DLC.. ale teraz skúšam tie dungeony, tak neviem, či tú hru vôbec niekedy dokončim, takýmto tempom, heh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrí ľudia, nenašiel by sa niekto, kto by mi pomohol s bossom v Old Hunters DLC: Laurence, the First Vicar? Normálnu hru mám v podstate prejdenú, zostáva mi už len Moon Presence, a keďže tento boss ma automaticky hodí do NG+, tak chcem najprv dokončiť DLC, pretože v NG+ si asi ani neškrtnem. Voľnú chvíľu si krátim dungeonmi, keďže mi k jednej zo zlatých trofejí chýba posledná zbraň Beast Claw, a tá je v jednom z nich. Každopádne, v Old Hunters je obtiažnosť nastavená podstatne vyššie ako v pôvodnej hre, takže zatiaľ sa mi podarilo zabiť iba jedného bossa. A to radšej ani nebudem písať, že som level 145:-/ Tak, pomôže niekto? Prípadne aj s ostatnými bossmi z DLC...

EDIT: tak Beast Claw už mám;) mimochodom, keď prejdem do NG+, dungeony by mali zostať odomknuté, ak som to správne pochopil z wiki, ale zvyšuje sa obtiažnosť (health / damage) nepriateľov aj tam?

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to řešil a bohužel stim nic neuděláš.

Každý save je vázaný přímo na PSN digitální verzi a nebo na diskovou verzi.

Savy jsou pravděpodobně zakódované a nelze je mezi sebou používat.

I když diskovou verzi hraješ na stejném účtu jako máš zakoupenou digitální verzi, tak nelze používat savy pro obě média a ani to nejde oblbnout.

Zkoušel jsem savy nahrát na USB a v PC to prekopirovat mezi složkami, ale pak to píše interrupt data.

Pokud samozřejmě někdo o nějakém figlu ví, tak sem sním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ng+ nema vliv na chalice dungeony. su furt stejne tazke.

zahral som si Ailing Loran Chalice: Layer 2 kvôli Hunter's Essence trofeji a odvtedy je to moje obľúbené miesto na farmenie.. cca 700.000 echoes za pol hodinku;) tak sa hádam ešte trošku polevelujem pred tými bossmi v Old Hunters;) inak, aby som získal všetky zlaté trofeje, tak musím hru dokončiť trikrát, vždy s iným koncom, pochopil som to správne?

a taktiež, ak teda pôjdem do NG+, zostane mi ten Ailing Loran Chalice: Layer 2 v hunter's dream odomknutý? nerád by som o to prišiel, tak chcem mať istotu, že mi to nezmizne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu