Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak ja som level 150 a nikde inde v hre nedokážem naexpiť 700.000 za 30 minút.. jedine v tom dungeone.. doteraz som expil v Hemwicku, ale tam to aj pri V.ATK runách je max. 45.000 za 7 minút...

Staci si zalohovat save na usb a opakovat konec 3x

no... ale ja som už

použil tri umbilical cords, zabil Ghermana a zostal mi tam už iba boss Moon presence.. takže jediný možný koniec a achievement pre mňa je Childhood's Beginning

.. takže teraz mi už asi zálohovať save nepomôže, že? to som mal asi zálohovať skôr.. škoda, že som o tom nevedel

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já ve hře expil 120k za zhruba 3-4 minuty nebo 180 k? už nevím...

mimochodem, pokud by se chtěl rozepsat k průvodci a doplnit nějaké části nebudu proti http://navodycesky.cz/ps4/bloodborne-kompletni-pruvodce/

počítám, že koncem února se konečně vrhnu i na old hunters

Upraveno uživatelem drak3go
Myslím, že doubleposty se nerozlišují.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xDante1986: pekne si to rozpísal v sprievodcovi. ja čerpám info z wiki k hre, ale tam je zase toho tak veľa, že sa v tom mnohokrát stratím.. určite rád prispejem, aj keď som hru prešiel zatiaľ iba raz a sám mám kopu nejasností.. keď už sme pri tom: dokončil som Eileen quest, zabil som chikage huntera a dostal hunter badge. ale ešte predtým som omylom zabil aj Eileen, ktorá ležala pred Grand Cathedral a od nej som dostal Hunter rune, ktorá mi však odrazu v hre chýba.. určite som ju dostal, ale zrazu v inventári nie je.. googlil som, ale nič som nenašiel. je to tým, že som Eileen zabil? a pokiaľ áno, prečo mi tú runu napriek tomu dala?

a ešte mám otázku: keď používam Boom Hammer a NEMÁM v ňom fire gem, stále platí hodnota ATK včetne tej hodnoty pod fire ATK? pretože v stats mi ukazuje celkovú hodnotu ATK spoločne aj s fire ATK, aj keď tam fire gem nemám.. ale zase, pri úderoch mi vtedy nezapaľuje nepriateľov.. pokiaľ tam fire gem je, tak nepriatelia sa po zásahu vždy vznietia. Tak si nie som istý, ako to vlastne presne funguje a či je ten oheň len na efekt alebo je tá zbraň bez fire gemu slabšia..

EDIT: inak, takto si farmím v Ailing Loran Layer 2 dungeone.. cca 1M echoes za 30 minút;)

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som konečne prešiel Bloodborne;) ešte ma to teda čaká dvakrát, kvôli tým rozdielnym koncom a ich trofejám, ale teším sa.. teraz idem do NG+ s charakterom level 200:) najťažší boss pre mňa jednoznačne Laurence,The First Vicar.. 15-20 neúspešných pokusov, potom som skúsil zazvoniť na zvonček a prišli hneď dvaja hráči naraz.. a tí ho dali sami, ja som iba stál v rohu a prizeral sa;) naproti tomu všetci ostatní bossovia z Old Hunters išli na prvýkrát, včetne toho záverečného.. zaujímavé.. tak toľko dojmy, BB asi moja najobľúbenejšia hra na PS4. lovu zdar;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ak myslíš pthumerian queen, tak tú nemám.. som sa zasekol na tom dungeone, kde som expil echoes a odvtedy som ich ďalej nehral, takže kľudne môžeme.. ako som písal, skúšal som zazvoniť a prišli náhodní hráči a pomohli s Laurencom, takže všetko fungovalo bez problémov.. snáď nám to teda nebude blbnúť ako naposledy.. tak cez víkend?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tu trofej za poražení posledního bosse v dungeonech máš? Kdyby ne mohli bychom si vypomoci se tam dostat a získat nějaký další lvly.

tak Pthumerian Queen to má za sebou a ja mám zlatú trofej.. celá cesta za touto trofejou je relatívne jednoduchá (aj keď treba prejsť v podstate cca 6 dungeonov), až na nezmyselne zložitú pasáž v Cursed Pthumerian Defilement Layer 3, kde je ako boss Amygdala.. tým, že je tento dungeon cursed, tak má hráč iba polovicu zdravia a Amygdala dokáže zabiť jedným skokom.. a to mám +15% health runy a som level 219! takže radosť.. chcelo to snáď 30 pokusov.. fakt som myslel, že to zabalím.. hral som sám, hral som s NPC lovcami, hral som s online hráčmi.. dokonca sme na ňu išli raz štyria.. fakt radosť

no každopádne.. keď budeš chcieť pomôcť, stačí sa ozvať.. na Amygdalu asi nebudem mať nervy, ale so všetkým ostatným so mnou môžeš rátať.. chýbajú mi posledné 2 trofeje za 2 rôzne konce hry, takže idem na NG+ a snáď tentokrát nezabudnem zazálohovať uloženú pozíciu.. ale keby aj, kľudne prejdem aj tretíkrát, táto hra si to zaslúži;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to gratuluju, ja jsem se dostal teprve do depth 4 kde mám ted blood starved beast a třikrát mě smazla tak sem na to neměl nervy, až budu v Praze a budu mít čas určitě se ozvu, budu rad za každej další postup a cestu za platinou. Bohužel času mám ted málo tak se objevuju na PS min, škola ma přednost :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove, mel bych dotaz ohledne ,,obleceni", ktere ve hre ruzne sbiram. Bude se mi nektere, o kterem si myslim ze mi uz ted je k nicemu, treba v budoucnu hodit? Ted jsem v casti za bossem One reborn. Konkretne se ptam napriklad na Knigts Garb, One-eyed Iron helm, Student uniform, Crown of Illusions, Knights Wig...? Mockrat dekuji za reakce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediné, čo ťa okrem vizuálnej stránky tvojej postavy pri oblečení zaujíma sú hodnoty odolnosti.. podľa toho, proti komu bojuješ si vyberáš oblečenie.. niečo je dobré proti slow poison, keď ideš do bažín, ďalšie je dobré proti frenzy atď.. hodnoty sú v stats v strede obrazovky dole.. tak ako pri zbraniach, podľa toho, čo máš vybraté sa ti hodnoty ostatných položiek ukazujú modré, keď sú vyššie alebo červené, keď sú nižšie, takže tak jednoducho a rýchlo vyberieš presne to, čo potrebuješ..

EDIT: ešte ma napadlo.. niektoré NPC postavy reagujú inak, podľa toho, čo máš oblečené.. z hlavy ma napáda príklad ženy dole v Yahar'Gul, ktorá sa ťa bude báť, pokiaľ si neoblečieš white church outfit.. až potom sa s tebou bude rozprávať.. ale tak, nie je to dôležité pre príbeh, takže na tom v podstate nezáleží.. takýchto situácií je tam viac, čo si pamätám, ale nič kritické, kvôli čomu by si sa zasekol v hlavnej dejovej línii a nemohol pokračovať, pokiaľ by si nemal správny outfit.

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokiaľ si ich už použil a vybral si si prvú odpoveď, tak ti to už môže byť jedno.. ak nemáš zazálohované uložené pozície, tak sa už späť nevrátiš.. takže v NG+ môžeš znovu pozbierať 3 (resp. sú 4) predmety a urobiť to znovu.. ak máš zálohu, vrátiš sa späť a vyberieš si iný koniec.. tak či tak.. ak chceš tajný koniec, použiješ ich predtým, než ideš za Ghermanom, to si urobil správne

a mimochodom, túto otázku si mohol dať do už existujúcej témy Bloodborne, nie vytvárať novú..

EDIT: svobic ma predbehol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jediné, čo ťa okrem vizuálnej stránky tvojej postavy pri oblečení zaujíma sú hodnoty odolnosti.. podľa toho, proti komu bojuješ si vyberáš oblečenie.. niečo je dobré proti slow poison, keď ideš do bažín, ďalšie je dobré proti frenzy atď.. hodnoty sú v stats v strede obrazovky dole.. tak ako pri zbraniach, podľa toho, čo máš vybraté sa ti hodnoty ostatných položiek ukazujú modré, keď sú vyššie alebo červené, keď sú nižšie, takže tak jednoducho a rýchlo vyberieš presne to, čo potrebuješ..

EDIT: ešte ma napadlo.. niektoré NPC postavy reagujú inak, podľa toho, čo máš oblečené.. z hlavy ma napáda príklad ženy dole v Yahar'Gul, ktorá sa ťa bude báť, pokiaľ si neoblečieš white church outfit.. až potom sa s tebou bude rozprávať.. ale tak, nie je to dôležité pre príbeh, takže na tom v podstate nezáleží.. takýchto situácií je tam viac, čo si pamätám, ale nič kritické, kvôli čomu by si sa zasekol v hlavnej dejovej línii a nemohol pokračovať, pokiaľ by si nemal správny outfit.

Moc díky za odpověď. Jojo, všechny prvky odolnosti u každého oblečku sleduji, ale říkal jsem si, když mám něco co je například na Frenzy 20 a pak mám oblečení s Frenzy 60, že bych to slabší prodal. Dál jsem se ptal i z toho důvodu, abych pak v pozdější části hry neměl problém třeba s nějakým průchodem, když mi bude nějaké oblečení chybět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mikas_cze: tak ten rozsah je väčší než +-20, napr. pri lvl 60 je to +-30, pri lvl 200 je to +-60.. navyše pokiaľ chce hrať coop s priateľom, kedy použíjú rovnaké heslo, môže sa spojiť s akýmkoľvek levelom..

viď: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Summon+Range+Calculator

lavooo: s ktorým bossom potrebuješ pomôcť? ja hrám momentálne NG+, takže nemám všetky miesta odomknuté, ale pracujem na tom.. akurát som skončil Forbidden Woods.. som lvl 230

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem myslím level 20... No potřeboval jsem pomoc s bossem co byl na hřbitově a po půlce životů se proměnil ... Byl to teprve druhý boss... Jsem v začátcích hry, takže se ještě učím principy hry, co a jak a podobně.

A ještě se zeptám, mám to nastaveno na worldwide a nemám žádně heslo nastavené, pokud chci pomoc od ostatních tak to tak může být? Pokud od přátel, tak bych měl jen local a nějaké heslo nastavené,že ?

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

worldwide maj nastavené stále, s tým nič nepokazíš.. heslo nastavuješ iba vtedy, keď chceš hrať s priateľom.. on si nastaví rovaké heslo a podľa toho vás systém spojí..

pokiaľ si level 20, tak to je ozaj začiatok.. keď sa Father Gascoigne v poslednej fáze transformuje,

použi Tiny Music Box, ktorý získaš od jeho dcéry

, pri úspešnom visceral attacku ho porazíš na jednu ranu, akýkoľvek level si.. tak či tak, ak máš problém s niektorým bossom, je dobré sa trochu polevelovať.. ja som išiel na prvého bossa, keď som bol level 40.. všetko je potom o poznanie jednoduchšie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu