Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

Ver mi, ze ja taky nejsem zadnej hardcore hrac a Bloodborne jsem uz pred rokem jednou prodal, kdyz jsem nebyl schopnej se dostat ani k prvnimu bossovi. Ale ted me do toho uvrtal kamarad, ktery se do toho po par hodinach dostal a byl nadsenej, tak jsem BB dal druhou sanci a jsem za to rad. Pred rokem by me ani jednou nenapadlo, ze bych mohl dat alespon jednoho bosse, natoz hru dohrat. Takze ja jsem taky lama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ked idem za druhym bosom k tomu vytahu tak vedla je ta paka s ked nanu kliknem tak mi pise Device is not cirrently operable. co to znamena?

aha zeby najskor bolo nutne ju z druhej strany otvorit a pak ten vytah uz prisiel a odviezol ma na dalsie poschodie len teraz som tam nasiel bossa ktory ma zabil tak otazne ci tam budem po narodeni mat stale ten vytah alebo znova je nutne ist obklukou do kanala atd...

ps: ako sa vam podarilo zabit druheho bossa?

Upraveno uživatelem Nadzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nadzi: všetky skratky fungujú tak, že k nim musíš prísť "z druhej strany".. keď raz použiješ výťah alebo otvoríš nejakú bránu, už zostane otvorená (resp. páka na opačnej strane sa stane funkčná), takže v prípade opätovného hrania toho istého levelu už nemusíš ísť zdĺhavou cestou, ale trebárs rovno k bossovi.. a ako už povedal S4mOs, na otca Gascoigna funguje music box, ktorý dostaneš od jednej z NPC postáv (keď vychádzaš po rebríku z kanálov, kde otváraš ďalšiu skratku), ale samozrejme ho ide zabiť aj bez toho, len je to o dosť náročnejšie, lebo v poslednej fáze je zlostný a stále útočí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kendykejnova: music box máš použiť až vtedy, keď sa premení.. vtedy môžeš skočiť zaňho a urobiť visceral attack, kedy ho dorazíš na jeden pokus... a na beast sa mení, keď máš poslednú tretinu zdravia, takže určite nepoužívať skôr;)

ja striedam 6-7 zbraní podľa nálady, všetky mám na +10, a niekedy podľa situácie.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nadzi: najprv potrebuješ Blood Gem Workshop Tool, to nájdeš v truhlici smerom do Cathedral Ward, keď zabiješ druhého bossa (father gascoigne), pomocou toho môžeš neskôr v Hunter's Dream pridávať gemy do zbraní.. taktiež, každá zbraň má určitý počet slotov a ich typov.. strelné zbrane majú väčšinou iba 1 slot.. ostatné zbrane majú 3, ale odomykajú sa až postupne s levelovaním zbrane.. a v neposlednom rade.. sú rôzne typy slotov (druhy tvarov gemov), napr. základný radial, alebo triangular, circle, waning.. a aby toho nebolo málo, tak každá zbraň má ešte okrem základnej aj svoju LOST a UNCANNY verziu, ktorá sa od základnej líši v type týchto slotov.. (napr. 2 x radial + 1 x circle VS 1 x radial, 1 x circle a 1 x triangular).. tieto verzie zbraní sa dajú nájsť v root dungeonoch a všetky verzie zbraní z DLC Old Hunters sa dajú kúpiť v dungeonoch od messengerov.. tak snáď je to všetko zrozumiteľné;)

a prosim ta mam este jednu otazku kde presne mam najst ten Blood Gem? respektive kde je ten Cathedral Ward? respektive to najdem az ked zabijem bossa? druheho?

Upraveno uživatelem Nadzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mistni nadsence do teto skvele hry. Chci se malinko pochlubit, sice to vedle playeru jako je macplash nebo mikas_cze trochu smesne, ale ja mam radost. Dal jsem na rady a pred finalnim soubojem s Gehrmanem jsem se jeste v ramci prvniho hrani chtel pustit do DLC, trochu jsem pro jistotu zafarmil na lvl 120 a sel jsem do toho. Asi hodinku jsem tam lozil a dostal se k Ludwigovi a dal jsem ho na druhej pokus. Fakt jsem mel radost, zvlast kdyz jsem o tomhle bossovi slysel a cetl ze patri k vubec tem nejtezsim. Opravdu uspokojujici pocit.

Jen jeste jeden dotaz at se tady jen nechlubim, k jako prvnimu bossovi jsem v DLC dosel do Grand Cathedral k First Vicar. Jenze kdyz dojdu az k nemu tak se mi nechce spustit animace a tudiz ani souboj snim, nevite kde je problem? Dekuju za radu a za pochopeni meho nadseni a chute se snim podelit. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš získat předmět kterej ted nevim jak se jmenuje, je v ty lokaci a damskymi huntery (taková katedrála před research hall), akorát výtahem musíš sjet dolu do skryté lokace místo nahoru (omlouvám se za spoil, ale v tapatalku mě to nejde skryt).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no super mne sa akurat podarilo zabit druheho bosa asi na 5 pokus.

kde by som nasiel pripadne mi viete napisat naco vsetko sluzia atributy jako Arcane Blood atd...?

nasiel v mrtvole sadu brnenia na sebe ale neviem ci je lepsie ako to ktore sa predavalo v hunter v obchode alebo nie...

PS: mam taky pocit ze ked prejdem tuto hru tak musim byt najlepsi hrac na svete :D pretoze je naozaj tazka a ostatne akekolvek hry su ovela jednoduchsie na hranie...

Upraveno uživatelem Nadzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nadzi: oblečenia nájdeš postupne v hre kopu, každé slúži na niečo iné.. keď si zobrazíš štatistiky svojej postavy (options - stats), v strednom stĺpci dole máš hodnoty odolnosti.. každý kus oblečenia má iné hodnoty.. keď ideš do oblasti, kde sú čarodejnice, ktoré ťa môžu otráviť, oblečenie s vyššou hodnotou odolnosti proti jedu je vhodnejšie.. keď pôjdeš proti nepriateľom, ktorí útočia s frenzy, použiješ oblečenie s frenzy odolnosťou.. tak ako pri zbraniach, tak sa ti hodnoty každého oblečenia zobrazujú buď modré alebo červené, podľa toho, či je odolnosť vyššia alebo nižšia v porovnaní s aktuálnym kusom oblečenia.. rozdiely v jednotlivých typoch brnenia môžu byť aj niekoľko desiatok, takže sa určite oplatí "obliekať podľa potreby"

hondza: neviem ako Ludwig, ale pre mňa bol práve druhý boss Laurence The First Vicar najťažší z celej hry, nielen z DLC.. už som to tu písal, ale skúšal som to snáď 30krát a nedal som ho.. nakoniec mi pomohli dvaja hráči, ktorí ho dali sami, ja som len stál v rohu a prizeral sa.. neviem čím to bolo, ale na tohto som fakt nemal;) podobne som sa trápil s Amygdalou v dungeone, ktorá je niekoľkonásobne silnejšia v porovnaní s tou v hlavnej hre.. ale aj tak sa nechytá na toho Laurenca.. tak potom daj vedieť, ako sa ti podaril.. držím palce;)

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajaj, to jsi me moc nepotesil, myslel jsem si, ze to nejtezsi mam hned z kraje dlc za sebou. Kazdopadne az se k nemu dostanu a tak dam vedet jak jsem dopadl. Obavam se, ze to ale bude tuhej boj. :)

Musíš získat předmět kterej ted nevim jak se jmenuje, je v ty lokaci a damskymi huntery (taková katedrála před research hall), akorát výtahem musíš sjet dolu do skryté lokace místo nahoru (omlouvám se za spoil, ale v tapatalku mě to nejde skryt).

Uz jsem tam byl a ty huntery jsem zabil, ale slo mi vyject pouze nahoru? Nevybavis si jak si ten vytah poslat dolu? Dekuju

Upraveno uživatelem drak3go
Používej tlačítko "EDIT"
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nojo, Micolash.. v normálnej hre som sa pri ňom ani nepozastavil, ale v NG+ som myslel, že rozbijem ovládač.. v jeho druhej fáze, jeden ACB útok a koniec.. a to je jedno, že som bol lvl 220 a mal som vitality skoro 2000.. potom som našiel návody, že treba byť tesne pri ňom a stále udierať.. keď dojde endurance, treba použiť Beast Roar, ktorý ho odhodí a za ten čas sa doplní endurance.. a potom znova.. na blízko nepoužije ACB útok, takže sa to potom dá.. a samozrejme je dobré hodiť doňho ešte predtým niekoľko poison knives, to určite pomôže, aj keď v NG+ mu to až tak veľa neuberie..

jo a zvonček nepomôže.. či naňho idete dvaja alebo traja (skúšal som aj-aj), stále jeden ACB útok zabije naraz všetkých, takže je to jedno. navyše pri viacerých hráčoch má viac života, tak je to pri všetkých bossoch, takže je to viac na škodu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu