Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bloodborne


mikas_cze

Recommended Posts

v NG+ jsem použil zvoneček a přišel mi na pomoc týpek, který to evidentně dobře znal, protože:

Předtím než Mikuláš vleze do té poslední místnosti, tak se teleportuje na chodbě přes ty zrcadla.

Ten týpek stál pořád u jednoho z těch zrcadel a já byl někde jinde. Mikuláš se vždycky objevil u toho zrcadla kde on stál a tam ho začal rubat a Mikuláš se teleportoval tím samým zrcadlem zpět, kde jsem stál zase já a rubal ho.

Takže jsme si ho řádně načali, před poslední místností. Já byl něco kolem level 120.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nadzi: ak myslíš v Old Yharname, tak ideš správne.. ten dilino, čo na teba strieľa z veže je Djura.. môžeš ísť k nemu hore a skúsiť ho poraziť alebo si ho nevšímať a vrátiť sa k nemu neskôr, kedy s ním už nebudeš musieť bojovať, ale dáte reč.. ja odporúčam nebojovať s ním a vrátiť sa neskôr.. ten "rovnako vyzerajúci ako ty" je ďalší hunter, v tej oblasti ich je viac.. párkrát doňho sekni a on utečie, alebo ujdi ty.. alebo ho skús poraziť, to je úplne jedno.. pre ďalší postup nie je dôležitý

lavooo: na Micolasha môžeš ísť kľudne s lvl 70, on nie je vôbec silný.. len si treba dať pozor na ten jeho ACB útok.. takže stáť tesne pri ňom a občas sa uhnúť tomu jeho chápadlu.. ACB robí iba vtedy, keď je od teba ďaleko.. a to je úplne jedno, aký si level alebo koľko máš vitality.. ACB ťa dá na jednu ranu tak či tak..

Upraveno uživatelem macplash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

kkuubbaass nojono, čím viac ľudí, tým má ten boss viac zdravia.. ideálne je na nich chodiť vždy sám.. rom je v niektorom z tých vyšších Pthumerian dungeonov? lebo tie mám odomknuté, takže to by som mohol pomôcť.. som lvl 250 či koľko, takže budeme musieť ísť cez rovnaké heslo, inak nás nespojí.. teraz som plne sústredený na The Division, ale tak cez víkend niekedy vo večerných hodinách si nájdem chvíľu, ak ti to stačí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Musíš zajít znovu do Lecture Building.

Z prvního patra jsi se dostal do Nightmare Frontier, kde je Amygdala.

Ty ale musíš jít o patro výše (2. patro), kde jsou dveře do lokace Nightmare of Mensis.

Upraveno uživatelem mikas_cze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to tady popsané: http://bloodborne.wiki.fextralife.com/Insight

Obecně si za něj můžeš přivolat na pomoc hráče, případně pokud máš datadisk, tak Old Huntera. Jinak se dá směnit za předměty v hunters dream v datadisku za 60 insight koupíš Blood Rock, kterým vylepšíš zbraň na poslední úroveň (z 9. na 10.). Jinak čím víc ho máš u sebe, tak se ti snižuje beasthood, který ovlivňuje dmg při použití beast blood pellet (dobré pro rychlé zbraně). "Insight ovšem na pozadí nenápadně ovlivňuje i obtížnost hry. Vyšší hodnota může znamenat, že někteří protivníci budou mírně silnější, nebo dokonce budou používat nové útoky"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu