Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

TV k ps4


RakovinaRohu

Otázka

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Bude v pohodě. Nebo můžeš v této ceně koupit už lepší monitor, např. http://www.alza.cz/24-benq-xl2411z-d601841.htm

Je sice menší a je to TNko, ale bude mít výrazně lepší odezvu (myslím input lag), má 144 hz atd.. Čistě na hraní myslím lepší volba.

Však kup, vyzkoušej a pokud nebude vyhovovat tak vrať a kup něco jiného ;)

Upraveno uživatelem captforest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Bude v pohodě. Nebo můžeš v této ceně koupit už lepší monitor, např. http://www.alza.cz/24-benq-xl2411z-d601841.htm

Je sice menší a je to TNko, ale bude mít výrazně lepší odezvu (myslím input lag), má 144 hz atd.. Čistě na hraní myslím lepší volba.

Myslíš že ta odezva u TV bude tak znát? Přecházim po 15letech z PC na PS4 tak každou radu uvítám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Osobně bych nějakou vhodnost/nevhodnost TV k PS4 vůbec neřešil a HDMI vstup má dnes už snad každá.

Já si to taky myslim. Hlavně asi full HD... Jinak myslím že to ostatní nebude tak znát. Přece jen chci koupit TV na monitoru jsem odehrál už dost:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

resim to same.

Na Vanoce chci synovi a tedy i me koupit PS4.

Plus nejakou TV asi 80cm nebo 100...videl jsem 80cm ktera ale neni fullHD takze muj nazor ze jit urcite do fullHD je asi spravnej....

Nevim jakou znacku ale urcite aby byla smart...doma mam vetsinu veci od Samsungu takze asi zase Samsung...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No hlavne Sony maji fajn TV ke konzolim, ale v cene do 15 tisic bych si Sony nekoupil, protoze jejich slavne 200hz motion je jen prepocitany 50hz a kdyz uz TV tak chci mit kvalitni hrani i sledovani filmu a ne sekajici se film. Mit 20 tisic na TV tak beru Sony ,do 13 jedine Samsung.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No hlavne Sony maji fajn TV ke konzolim, ale v cene do 15 tisic bych si Sony nekoupil, protoze jejich slavne 200hz motion je jen prepocitany 50hz a kdyz uz TV tak chci mit kvalitni hrani i sledovani filmu a ne sekajici se film. Mit 20 tisic na TV tak beru Sony ,do 13 jedine Samsung.

Mám to jenom do pokoje tak nechci moc investovat. Co teda tenhle samsung? Samsung UE32H5030

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • 0

:-D na ps4 nepotřebuješ 300hz tv stačí ti full hd a hdmi výstup do 14000 máš na výběr velkej lg, samsung, sharp (80 až 100 cm ) dražší tv jsou už o vážně kvalitním podívání na filmy apod. Osobně mám full hd za 7000 od lg a stačí. Chci si kupovat 120 cm a pujdu uz do samsungu. U lg se mi nelíbí barvy :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No, tak, co jsem já vybíral TV, tak jsem se byl podívat do pár obchodů (Datart, Electroworld) a porovnával obrazy (nechal jsem si pustit normální kanály, ne ty PROMO videa, co jim na TV běží) a můžu říct, že SONY měla nejhorší obraz. I když jsem nastavil barvy, jas atd., aby byl obraz barvami přirozený, tak mě SONY připadalo oproti ostatním dost vybledlý. Ale už jsou to 3 roky zpátky, tak se možná něco změnilo.

Nakonec jsem koupil Panasonic a jsem spokojenej.

Ono, když nebudeš mít TV vedle sebe, tak nic nepoznáš, takže je to vcelku jedno :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak lg urcite nechci. Rodice maji lg za 15k a obraz se mi vubec nelibil. Na me lg jako znacka pusobi dost lacine.

Jinak uvazuji o tech tv, ktery jsem postoval. Kterou byste mi doporucili k ps4. Nebo bude lepsi samsung ci sharp? Za tv dam max 18000 a i to se mi zda hodne. Prijatelna cena by byla kolem 15000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyz uz tolik penez tak jedine toto niz bych nesel to je uz proste TV co splnuje fakt vsechno od Sony pro me.

http://3d-televize.heureka.cz/sony-bravia-kdl-42w805/porovnat-ceny/#offers

Ja pokud budou penize, coz asi nebudou diky memu zdravotnimu stavu tak jdu do tohohle.

Mi to staci na vic nemam jak penize tak chut to kupovat:

http://3d-televize.heureka.cz/samsung-ue40h6200/

Jeden samsunng uz mam a jsem spokojeny. Navic ta co chci ma 100hz panel ne jak ty 605 az 705 od Sony co maji 50hz panel. Ta 805 uz ma 100hz panel a kdyz uz novou TV tak aspon na urovni. Input lag krom nakych profi strilecek stejne nepoznas a ten Samsung co chci ma slusny input lag.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu