Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

TV k ps4


RakovinaRohu

Otázka

  • Odpovědi 143
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

hráč 123,že totiž například doporučuješ někomu dokonce i nižší rozlišení bez FHD což je v dnešní době uplné :?minimum,mě přijde dost divné,protože ty hry nemají až tak dobrou grafiku a bez FHD to je uplně o ničem.

Jinak píšu,že nikdo nezná monitor,který umí ULTRAHD a zároven aby nabízel možnost výběru rozlišení tedy možnost propojit s pc a použít i nižší rozlišení než jen ultra HD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1. Rozlišení je jenom malinký zlomek grafiky...má vcelku zanedbatelný vliv a když má hra odfláknuté textury, AA atd. tak ti ani 4k nepomůže a bude to otřesný. Rozlišení ve hrách hraje pramalou roli ale to si lidé ani neuvědomují a pořád vyřvávají 900p,1080p atd. přitom o problematice vědí kulový. Nejdřív čtu a pak píšu.

2. Monitor s UHD rozlišením samozřejmě umí všechna rozlišení až do 4K takže i FHD to je snad úplný základ!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zbytečně bych u takové uhlopříčky neupřednostňoval full hd a klidně se spokojil s HD..cenu to trochu srazí...ale pravděpodobně na tom trváš takže to necháme být..

Takže to chápu špatně, že není důležité rozlišení? 1080p a 720p je KU*VA velký rozdíl. Jsi chytrej jak rádio a arogantní jako 15let neoprášená ženská, ale meleš kraviny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale ty pořád opakuješ to co tu nikdo nenapsal...Je třeba si taky uvědomit věci jako uhlopříčku, vzdálenost od TV atd. To vše se tu probralo ale ty jsi to asi nečetl. A teď tu "dospěle" argumentuješ "Rozlišení je důležité a to se budu hádat". Uvědom si, že rozlišení tě nespasí od špatných textur, hranatých okrajů při špatné aplikaci AA atd. Takže se vrať o několik stránek dál a projdi si to znovu. Já ti to FHD přeji ale zároveň si myslím, že při tak malé televizi je rozdíl zanedbatelný.

Ale abych ukojil to co chceš slyšet tak ti dám za pravdu..HD a FHD je velký rozdíl...ale za určitých parametrů..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud nemáš FHD telku, FHD "grafiku" si neužiješ, takže koupit HD telku je dobré maximálně pro Xbox One hráče...jenže já mám PS4 a jsem na Full HD zvyklý. To, že Ubisoft je banda línejch hovad a neudělá Unity na Full HD mě neodrthne od toho, abych si koupil lepší telku. Je naprosto absurdní debatovat o hrách, o AA, o grafice a dalších X věcech ovlivňujících "grafiku" hry, když vybírám televizi :D jsi fakt úplně mimo

Edit: Nehledě na to, že já mám telku i na sledování televize jako takové, filmů apod.

Edit 2:

Takže za nějakých "parametrů" je lepší mít HD televizi? :D Ty jsi fakt směšný

Upraveno uživatelem Dweightee888
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já mám obojí a FHD televizi..Ubisoft s tím nemá co dělat a to grafika ve hrách s tím samozřejmě souvisí nebo snad nejsi v tématu TV k ps4? Ano FHD grafiku si na HD televizi neužiješ, ale 32" palcovou televizí to pozbyde smyslu..buď si kup větší uhlopříčku a to znamená i připlať nebo si jednoduše kup HD televizi. 80cm je jednoduše MÁLO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mě to píše 50hz,když zmáčknu ovladačem program a někdy 60 hz,ale v alze tvrdí,že to má asi 1.200hz?

http://www.alza.cz/42-panasonic-tx-42as750e-d656145.htm

1200Hz BLS

Tak proč to píše 50hz?Tak má to 1.200 nebo nemá?

1200hz je pouze marketingové číslo, jedna se o procesorovy dopočet.

Reálně má panel 100 Hz

Panasonic trpí vysokým input lagem, v kombinaci v herním režimu to není nejvhodnější řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Buladog díky.

romeno jinak je panel 50-60 to znamená co?Tedy ta hra na PS4 mě běží v těch 1.200hz nebo hra na PS4 běží na 50-60 hz?

TV má procesorovy přepočet na 1200hz, panel má reálně 100hz.

Hra na PS ti běží 50 /60 hz.

Tyhle údaje jsou obnovovací frekvence.

Když hraješ tv se přepíná do tzv. Game módu abys získal co nejmenší zpoždění mezi vykonavanym příkazem a zobrazením na obrazovce.

Vyžší obnovovací frekvenci využijes při sledování filmů nebo rychlých scén (sport) kdy tv stíhá prekreslovat obraz a nevznikají pásy, blikání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

VYŠŠÍ OBNOVOVACÍ frekvence jsou tedy jen u filmů a hry na ps4 běží JENOM 50-60hz?Jsem z toho v šoku.Tedy to je z důvodu větší rychlosti?To je divný že tu větší rychlost nezvládne i těch 100hz.To se mě moc tedy nezdá.Že musí běhat jenom 50-60 aby to bylo rychlé,to je nějaký divný vždyt moderní rychlé tv na hry normálně běhají na 100 hz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu