Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Alien Isolation


dany_

Recommended Posts

Potvrzuji aplikaci Velocity.

Návod velice stručně. Pokud nemáte znalosti pro pochopení tohoto návodu tak se tím ani nezabývejte. Jak psal Tomas.P "Zapojte mozek a využijte internet"

1. File/open/package

2. vyhledat a otevřít "5345085E00000104"

3. otevřít složku DATA/TEXT/ENGLISH

4. Pro nahrazení souboru klikněte na soubor pravým tl. a dejte "replace file"

5. toto zopakujte u všech souborů kromě "M1102.TXT" (ten nic neobsahuje ale je potřeba aby zůstal)

6. až budete mít vše nahrazeno klikněte na "Rehash"

7. nakopírujte soubor do konzole a spusťte hru.

Toto je jedna varianta z mnoha a funguje - osobně odzkoušeno.

Soubor Vám nikam uploadovat nebudu. Nevím jestli je to vůbec legální. Kdo chce češtinu, ať se taky trochu snaží.

Další dotazy k tomuto tématu také zodpovídat nebudu. není to nic složitého.

Uzavírám také svojí diskuzi o překladu. Konečně jsem měl na hru čas a dávám Tomasovi.P za pravdu. To co není přeloženo se dopřekládat ani nemusí. nemá to smysl.

Osobně myslím, že při využití výuky angličtiny ze ZŠ se to dá hrát i bez češtiny. Dialogy jsou triviální.

Enjoy

Upraveno uživatelem IvanXbox
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Z nějakého neznámého důvodu mi hra pořád nefunguje, content files jsem nahrál přes horizon na naformátovanou část externího HDD a herní disk sem nahrál na externí disk. Když však zapnu zaseknu se na hlášce, kdy to po mě vyžaduje instalaci souborů z disku 1 (mělo by být již nainstalováno). Má to někdo ozkoušené, že to přes Horizon jde?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Nazdar, mám problém se stažením hry z xbox live. Po stažení a spuštění hry se začnou stahovat další instalační balíčky, celkem jsou 4. Průběh stahování se ale zasekne zhruba ve 3/4. Zkoušel jsem čekat ale nic se neděje. Po 6 hodinách jsem to vzdal a zjistil že balíky 1 2 a 4 jsou stažené, ale balík 3 ne (místa na hdd je dost). V historii stahování je ale uvedený i balík 3. Stahování jsem měl spuštěné několikrát vždy ale se stejným výsledkem. Stalo se to někomu? Nevíte co dělám špatně nebo v čem je chyba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Nestalo se někomu, že se mu po prvním setkání s alienem (spoiler: tam kde zabije toho týpka, co vám ze začátku pomáhá) tak po nasednutí do transitu se v loadingu xbox sám od sebe vypne? Zkusil sem to nahrát znovu dvakrat, ale vždy se stane to samé.. Mám Xbox 4gb s RGH. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
me furt fascinuje jak si nekdo koupi xbox, koupi si verzi 4GB aby usetril par stokorun a pak tady u kazde hry prosi a narika at mu pomuzem to spustit.. kdezto kdyby si koupil rovnou verzi s hdd tak by bylo po problemu

Nejde o par stokorun a precoby som platil za interni hdd kdyz to muzu mat vsechno na externim.

Asi si neslysel o fatxploreru.Udelas si usb patch a xbox vidi celej disk ne jenom32gb.

Pouzivam 1tb od wd a uplne v pohode xbox ho vidi jako interni disk.

Hry nahravas cez fatexplorer a nemusis nic kombinovat sam si to prevede jak ma.

http://fatxplorer.eaton-works.com/

Upraveno uživatelem Pedros12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu