Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

výborné ozvučení na hry


ps4ps4

Otázka

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Taky by jsi mohl nastinit jestli preferujes sluchatka a nebo nejake domaci kino , a cenu kterou chces investovat .

Osobne mam Panasonic domaci kino http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2407305,00.asp , hraje paradne , jak na filmy tak na hry a k tomu HD projektor :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Podporuje DTS i dolby digital pres opticky vstup mam to tak propojene , dokonce i DTS-HD u filmu z bluray disku .

Zde je to lepe vypsane http://www.cnet.com/products/panasonic-sc-btt195/specs/

Upraveno uživatelem romeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to jsou hodně vyhovující.Ty stojany velké jsou potom vzadu nebo vepředu?Já bych je potřeboval spíše za sebou,protože mám obraz uprostřed pokoje což nevyhovuje při uklízení a mohl by to někdo shodit,ale pokud se dají dát dozadu tak je to dobré,ale potíž bude při reklamaci v ang,škoda,že nemají zastoupení v ČR,kdyby se něco rozbilo.

Každopádně díky,vezmu tyhle nebo Philips HTB3510 cena je dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ja mam zase DK z podpisu a tiez spokojnost,DD aj DTS cez HDMI podporuje,takze pohoda...

romeno: Vies si napr. v menu PS4 vybraz zvuk DD alebo DTS...???Ci ti PS4 sama v hre urci,ci pojde zvuk (podla podpory hry) v DD,alebo DTS...???

To se prepne samo , jako vystup navolis spdif optical out v ps4 nastaveni , pustim hru a na displayi prehravace domaciho kina se zobrazi dts .

Tak to jsou hodně vyhovující.Ty stojany velké jsou potom vzadu nebo vepředu?Já bych je potřeboval spíše za sebou,protože mám obraz uprostřed pokoje což nevyhovuje při uklízení a mohl by to někdo shodit,ale pokud se dají dát dozadu tak je to dobré,ale potíž bude při reklamaci v ang,škoda,že nemají zastoupení v ČR,kdyby se něco rozbilo.

Každopádně díky,vezmu tyhle nebo Philips HTB3510 cena je dobrá.

Ty stojaci jsou predni reproduktory , dozadu by snad sli dat otazka jak by to znelo pak z tech prednich malych .

btw ty philips vypadaji taky dobre , ty co mam ja stejne uz moc dobre nesezenes a jsou drazsi . Zvuk to bude mit podle me srovnatelny .

Akorat jen muj osobni zaujaty nazor na ktery neber ohled , je ten ze mam radsi znacku panasonic nez philips :-)

Upraveno uživatelem romeno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sluchátka můžeš dát do PS4 resp. do USB a pokud jsou alespoň trochu kompatibilní budou fungovat.

Co mě pěkně se...re , že po posledním updatu - připojená sluchátka odpojí další výstupy zvuku na HDMI apod.

Jelikož mám bezrátová sluchátka tak chci aby jejich základna byla trvale připojena ale já si je buď zapnu a nebo chci mít zvuk třeba z TV.

Teď musím pokaždé vytáhnout USB z PS4 - dokonce pokud na to zapomenu a vytáhnu to dodatečně až po zapnutí PS4 tak mi zvuk na HDMI už stejně nejde.

Má někdo stejnou zkušenost ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

OZVUČENÍ S KALIBRAČNÍM MIKROFONEM ,KDE HO PRODÁVAJÍ?ODKAZ?

Potřeboval bych ho někde sehnat.Velký problém a nemůžu tomu uvěřit zda jsem správně v 21.století?VYLEZL JSEM ASI Z JESKYNĚ ale JIŽ v roce 2007 jsem ho měl tady je

HTS-GS1 - Complete 5.1 Surround Sound System

http://www.pioneerelectronics.com/PUSA/Home/Home-Theater-Systems/HTS-GS1

Jenže ted nemůžu sehnat moderní kde mají také kalibrační mikrofon !!!Prostě potřebuji poradit zkoušel jsem alza a nic:blejt:basys:blejt:

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem si procital tuhle diskuzi a chci se zeptat jakej je rozdil mezi Dolby Pro lgic II a DTS..a pokud zapojim ps pres optiku DTS by teda melo nabehnout samo?.... Jinak mam doma vic zarizeni s optikou ale v tv jen jeden port,nechce se mi to prehazovat,da se to nejak vymyslet?...dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkujeme, že jste oslovil právě naší společnost.

Velmi se omlouvám, ale bohužel Vámi poptávaný produkt nemáme aktuálně v nabídce a proto nejsme schopni jej dodat.

V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.ALZA

MÁ NĚKDO NÁZEV A ODKAZ SYSTÉMU S KALIBRAČNÍM MIKROFONEM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Philips HTB3510 "fuj,hrůzný zvuk DTSka VRÁCENO(zahozeno).

Samsung HT-H5500 sláva třikrát sláva dokonalý zvuk DTS a perfektně kalibrované,takže zvuky opravdu jsou tam kde mají být tedy okolo mě a každý reprák hraje naprosto krystalickou kvalitou.Zbytečná cena dal bych polovinu asi 4000kč jen za DTS a zbytečný přehrávač blu ray je uplně na nic.Bohužel není možné koupit repráky na DTS bez zařízení,které ho přehrává.

Takovouhle zvukovou kvalitu pamatuji naposled z gramofonových desek v roce 1988 tedy tu čistotu zvuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a pokud zapojim ps pres optiku DTS by teda melo nabehnout samo?.... Jinak mam doma vic zarizeni s optikou ale v tv jen jeden port,nechce se mi to prehazovat,da se to nejak vymyslet?...dik

Já řeším to samé.Ohledně naběhnutí SAMO musíš mít samozřejmě v PS4 povolené a zaškrtnuté tyhle druhy zvuků což asi máš.Pak jsem třeba u HTS-GS1 měl přímo na ovladači možnost promačkávat všechny druhy ozvučení od DTS po Dolby Pro lgic II a ,když to ten formát nepodporovalo tak zčernal a nešel.Ted tady na tom HT-H5500 nic takového nevidím,takže podle zvuku poznám,že to tak hraje,ale nechápu proč to tam není napsané na displeji.Takže s tím také bojuji nechápu proč to tak nemají asi proto,že je to zbytečné domácí kino,kdežto já to potřebuji jenom na ozvučení.Rozhodně to musí hrát,ale měl bys tam mít nápis,že je to ten a ten druh zvuku...já třeba vůbec nevím kde to v tom systému mám hledat je to nepřehledné.

A jaký je rozdíl?To je jasné DTS je nejlepší a pro výrobce nejdražší (např. v hrách)na to se podíváš na technické parametry.

A s přehazováním kabelů to je průšvih!Já,když to dám přes HDMI tak do toho hraje Tv a snaží se to celé řídit z toho domácího kina brrr,takže nejlepší se zbavit se všeho jenom optikou do PS4 a z PS4 HDMi do TV.Z tv mám pak další HDMI do PC.:cheesygrin: 21.století se bude jmenovat"kabelové století.

Upraveno uživatelem ps4ps4
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem si procital tuhle diskuzi a chci se zeptat jakej je rozdil mezi Dolby Pro lgic II a DTS..a pokud zapojim ps pres optiku DTS by teda melo nabehnout samo?.... Jinak mam doma vic zarizeni s optikou ale v tv jen jeden port,nechce se mi to prehazovat,da se to nejak vymyslet?...dik

Jinak musím říct,že by mělo svítit nápis DTS což se "mě neděje.Zajímalo by mě jak toho docílím.Sakra mám to z datartu budu se muset zeptat u nich.Nevíte někdo?Mě tam svítí jen O In jako optický IN.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu