Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pomalé interface


JasonHC85

Recommended Posts

Zdravím,

mám 120 MB net ( UPC ) a strašně pomalu mi jede interface. Přátelé se načítají dost pomale, někdy je vidět jen prázdné okno a někdy se vůbec nenačtou. Když hraji online ( COD: Ghosts ), tak nemám žádný problém. Stáhování mám taky rychlé. PS4 mám přes wifi.

Někdo mi tvrdí, že je vadný PS4 a že je na reklamaci, další ať si v "Initialisation" vše opět resetuji na původní nastavení.

Díky za každé rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od vcerejska se mi ti pratele taky pomaleji nacitaji a nekdy mi nejde vubec hrat online, rekl bych ze to bude chyba nekde na strane sony asi

Jenže mě už to trvá tak 3 týdny, na netu je docela dost článků, ale žádné odpovědi...jak jsem psal, online mi jede bez problémů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

mám 120 MB net ( UPC ) a strašně pomalu mi jede interface. Přátelé se načítají dost pomale, někdy je vidět jen prázdné okno a někdy se vůbec nenačtou. Když hraji online ( COD: Ghosts ), tak nemám žádný problém. Stáhování mám taky rychlé. PS4 mám přes wifi.

Někdo mi tvrdí, že je vadný PS4 a že je na reklamaci, další ať si v "Initialisation" vše opět resetuji na původní nastavení.

Díky za každé rady :-)

Stemi prateli me to dela taky nevim cim to je. Ale nechapu jak ti nekdo muze rikat, ze je to na reklamaci. Co jim reknes pomalu se mi nacita friend list ? No ale je zajmave ze se mi ztrati i ikony her a treba ani nenaskoci, tak to by me zajmalo co je to za problem.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stemi prateli me to dela taky nevim cim to je. Ale nechapu jak ti nekdo muze rikat, ze je to na reklamaci. Co jim reknes pomalu se mi nacita friend list ? No ale je zajmave ze se mi ztrati i ikony her a treba ani nenaskoci, tak to by me zajmalo co je to za problem.

Přesně, i ikony her jsou v tom problému. Vše je pomalé, takže by reklamaci měli vzít....ale počkám na update a snad se to opraví...nechce se mi ani vše vracet do původního nastavení, stejně by to určitě nepomohlo :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni to vada HW ale SW takze to musi vyresit updatem. Tohle ti nikdo na reklamaci nevezme, protoze hry ti jedou v poradku a ps4 funguje. Tohle je problem sluzby PSN. Kdyz se podivas na PSforum tak tam ted s tim ma problem spousta lidi. Ted treba jede vse v pohode.

Upraveno uživatelem MajlloB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu