Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vaše "KUTLOCHY"


kolmi21

Recommended Posts

jak se na tom sedi a co stála ?

musím souhlasit. Mám levnější variantu. Myslím za 5000,- ze sconta, která je koženková. A je to fakt druhá nejluxusnější židle, na které jsem kdy seděl a pracoval. Nejlepší židle byla ta, na které jsem pracoval v O2, když jsem dělal na 1188. Ale ta stála asi 30 000,- :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

čau chlapy založil jsem tohle téma a ted řeším menší problém. Koupil jsem nový TV stolek a samozřejmě do těch polic se vejde tak maximálně ploché DVD. Mají na výšku cca 13cm takže receiver tam nenacpu. X One tam sice dám ale nad ním je cca 5cm prostor a bojím se aby se tam neupek. Koukám na fotkách že to máte normálně v policích je to OK? Někde jsem četl že by měl být prostor 30cm kolem dokola. Třeba 360 byla na chlazení dost háklivá...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Pokud je mi znamo tak X1 ma jen jeden ventilator a 5cm je zalostne malo, ac se to nezda, tak z konzole jde opravdu teply vzduch smerem vzhuru a v policce akorat cirkuluje a je boky konzole nasavan zpet do konzole. Takze rada, ze 5cm staci, je cesta ke zkraceni zivotnosti konzole, ci dokonce ke zniceni...

Upraveno uživatelem honzAK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu